Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Udana inauguracja sezonu JUNIOR Dzierżoniów

03-09-2019
Dzierżoniowscy zapaśnicy dobrze rozpoczęli nowy sezon, startując w miniony weekend w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS Młodziczek, Kadetek, Juniorek i Młodzieżowców w zapasach.

Dzierżoniowscy zapaśnicy dobrze rozpoczęli nowy sezon, startując w miniony weekend w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS Młodziczek, Kadetek, Juniorek i Młodzieżowców w zapasach.  

MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowali: Mariusz Konieczny (85 kg), Wiktoria Szeliga (54 kg), Daniel Konieczny (62 kg), Milena Sawka (54 kg).  

Srebrny krążek zdobył Mariusz Konieczny (85 kg) natomiast brązowe medale wywalczyli Wiktoria Szeliga (54 kg) oraz Daniel Konieczny (62 kg). Piąte miejsce zajęła Milena Sawka (54 kg)
Zawody współfinansowane ze środków Dolnośląskiej Rady LZS.

MULKS JUNIOR Dzierżoniów wspierają:

 • Dzierżoniów
 • Domino Polska – Eugeniusz oraz Zofia Świszcz
 • Edildomus Italia – Remigiusz Tkaczyk
 • Rem -sen materace – Rafał oraz Krzysztof Śliwińscy
 • Grzegorz Fiks – Fix Catering Dietetyczny

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy1°C

JutroLight sleet2°C