Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Uciekli od kata – wyniki biegu "Krata"

29-09-2017

131 uczestników mimo deszczu i chłodu stanęło 24 września na starcie pierwszej edycji biegu z przeszkodami „Krata”. Uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości 7 km, na której znajdowały się rozmaite przeszkody. Trasa przebiegała przez drogi polne, asfaltowe, bruk, parki miejskie oraz rzeki. Sprawdź, komu najszybciej udało się uciec od kata, który z toporem czyhał na ofiary...


Spośród mężczyzn najszybszy był Bartosz Tomkiewicz z czasem 31,30 min, natomiast wśród pań najszybciej na mecie zameldowała się Agnieszka Domagała z czasem 43,45 min. Zorganizowano także bieg dla dzieci, który odbył się na bieżni lekkoatletycznej na dystansie 400 metrów.


Każdy uczestnik biegu otrzymał pakiet startowy, pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek, natomiast po skończonej rywalizacji wziął udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.


Organizatorami imprezy byli Areszt Śledczy w Dzierżoniowie, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa – Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Patronat honorowy nad imprezą objęli burmistrz Dzierżoniowa oraz dyrektor Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.


Szczegółowe wyniki


Galeria zdjęć z biegu


Zdjęcia i wideo można też znaleźć na fanpage'u biegu Krata

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne