Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Turniej umiejętności młodych piłkarzy

25-01-2016
Dzierżoniów: Zapisał się w historii dzierżoniowskiej piłki nie tylko z powodu osiągnięć sportowych. Był osobowością, autorytetem i naprawdę wyjątkowym człowiekiem. Odszedł zbyt szybko, ale wciąż o Nim pamiętamy. W sobotę rozpocznie się trzynasty już Memoriał Sławomira Harafa.

Zapisał się w historii dzierżoniowskiej piłki nie tylko z powodu osiągnięć sportowych. Był osobowością, autorytetem i naprawdę wyjątkowym człowiekiem. Odszedł zbyt szybko, ale wciąż o Nim pamiętamy. W sobotę rozpocznie się trzynasty już Memoriał Sławomira Harafa.

Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 8.30. Zwycięzców poznamy w niedzielne popołudnie. Na ceremonię otwarcia zapraszamy w sobotę o godz. 12.40 do hali dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  W jej trakcie swoje wyjątkowe umiejętności zaprezentuje dzierżoniowski mistrz akrobatyki, uczestnik programu Mam Talent Adam Wysoczański. 

Chwilę później rozpocznie się mecz, w którym zagrają przyjaciele Sławomira Harafa. To tradycja tego turnieju. Staje się nią także ślubowanie piłkarskie składane przez młodych zawodników UKS Lechia Dzierżoniów.

W rozgrywkach weźmie udział piętnaście polskich i jeden zespół z wysp (Eagles London). Zachęcamy do kibicowania. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

To będzie prawdziwe piłkarskie święto, na które zaprasza Dzierżoniów miasto sportu. 

Szczegółowe informacje o turnieju na stronie OSiR-u Dzierżoniów.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky17°C

JutroFair19°C