Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Turniej umiejętności młodych piłkarzy

25-01-2016
Dzierżoniów: Zapisał się w historii dzierżoniowskiej piłki nie tylko z powodu osiągnięć sportowych. Był osobowością, autorytetem i naprawdę wyjątkowym człowiekiem. Odszedł zbyt szybko, ale wciąż o Nim pamiętamy. W sobotę rozpocznie się trzynasty już Memoriał Sławomira Harafa.

Zapisał się w historii dzierżoniowskiej piłki nie tylko z powodu osiągnięć sportowych. Był osobowością, autorytetem i naprawdę wyjątkowym człowiekiem. Odszedł zbyt szybko, ale wciąż o Nim pamiętamy. W sobotę rozpocznie się trzynasty już Memoriał Sławomira Harafa.

Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 8.30. Zwycięzców poznamy w niedzielne popołudnie. Na ceremonię otwarcia zapraszamy w sobotę o godz. 12.40 do hali dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  W jej trakcie swoje wyjątkowe umiejętności zaprezentuje dzierżoniowski mistrz akrobatyki, uczestnik programu Mam Talent Adam Wysoczański. 

Chwilę później rozpocznie się mecz, w którym zagrają przyjaciele Sławomira Harafa. To tradycja tego turnieju. Staje się nią także ślubowanie piłkarskie składane przez młodych zawodników UKS Lechia Dzierżoniów.

W rozgrywkach weźmie udział piętnaście polskich i jeden zespół z wysp (Eagles London). Zachęcamy do kibicowania. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

To będzie prawdziwe piłkarskie święto, na które zaprasza Dzierżoniów miasto sportu. 

Szczegółowe informacje o turnieju na stronie OSiR-u Dzierżoniów.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair4°C

JutroPartly cloudy3°C