Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

Też możesz zostać wolontariuszem WOŚP-u

11-10-2016
Mimo że do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze ponad 3 miesiące, to dzierżoniowski sztab już działa. W skład zespołu powołanego przez komendanta Hufca ZHP znalazły się 23 osoby pod kierunkiem Jarosława Rudnickiego. Teraz sztab szuka wolontariuszy.

Mimo że do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze ponad 3 miesiące, to dzierżoniowski sztab już działa. W skład zespołu powołanego przez komendanta Hufca ZHP znalazły się 23 osoby pod kierunkiem Jarosława Rudnickiego. Teraz sztab szuka wolontariuszy.

Kto wystąpi w Dzierżoniowie na 25. Finale WOŚP? Jakie atrakcje szykują sztabowcy? O tym przedstawicie sztabu poinformują pod koniec października. Na razie najważniejszym zadaniem jest nabór wolontariuszy. Ty także możesz nim zostać! Chcesz przeżyć fajną przygodę i pomóc innym? Sztab czeka właśnie na Ciebie!

Gdzie? Pierwszy raz podczas najbliższego Finału wszystkie działania organizacyjne będą miały miejsce w pomieszczeniach Stowarzyszenia Help DDZ. Stowarzyszenie jest również jego głównym organizatorem. I właśnie w siedzibie stowarzyszenia – Rynek 36, II piętro, lokal nr 13 – należy się stawić w dniach 13-14 października w godz. 15.00-18.00 lub 15 października  w godz. 10.00-13.00.

Osoby poniżej 16 roku muszą być z opiekunem prawnym. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 731 363 775 lub adresem e-mail: helpddz2016@gmail.com.

Firmy zainteresowane pomocą przy organizacji Finału proszone są o kontakt pod nr tel. 500 078 618 lub adresem e-mail: helpddz2016@gmail.com.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair20°C

JutroPartly cloudy16°C