Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Też możesz zostać wolontariuszem WOŚP-u

11-10-2016
Mimo że do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze ponad 3 miesiące, to dzierżoniowski sztab już działa. W skład zespołu powołanego przez komendanta Hufca ZHP znalazły się 23 osoby pod kierunkiem Jarosława Rudnickiego. Teraz sztab szuka wolontariuszy.

Mimo że do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze ponad 3 miesiące, to dzierżoniowski sztab już działa. W skład zespołu powołanego przez komendanta Hufca ZHP znalazły się 23 osoby pod kierunkiem Jarosława Rudnickiego. Teraz sztab szuka wolontariuszy.

Kto wystąpi w Dzierżoniowie na 25. Finale WOŚP? Jakie atrakcje szykują sztabowcy? O tym przedstawicie sztabu poinformują pod koniec października. Na razie najważniejszym zadaniem jest nabór wolontariuszy. Ty także możesz nim zostać! Chcesz przeżyć fajną przygodę i pomóc innym? Sztab czeka właśnie na Ciebie!

Gdzie? Pierwszy raz podczas najbliższego Finału wszystkie działania organizacyjne będą miały miejsce w pomieszczeniach Stowarzyszenia Help DDZ. Stowarzyszenie jest również jego głównym organizatorem. I właśnie w siedzibie stowarzyszenia – Rynek 36, II piętro, lokal nr 13 – należy się stawić w dniach 13-14 października w godz. 15.00-18.00 lub 15 października  w godz. 10.00-13.00.

Osoby poniżej 16 roku muszą być z opiekunem prawnym. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 731 363 775 lub adresem e-mail: helpddz2016@gmail.com.

Firmy zainteresowane pomocą przy organizacji Finału proszone są o kontakt pod nr tel. 500 078 618 lub adresem e-mail: helpddz2016@gmail.com.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
7
9
12
13
20
21
23
27
28

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajLight rain8°C

JutroCloudy10°C