Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Szkolenie komputerowe w CAS-ie

02-10-2017
Jeśli ukończyłeś 25 lat, jesteś bezrobotny lub bierny zawodowo i masz wykształcenie maksymalnie średnie – ten kurs jest dla ciebie! Centrum Aktywizacji Społecznej zaprasza na szkolenie komputerowe z zakresu „ECDL Base – poziom podstawowy”.

Jeśli ukończyłeś 25 lat, jesteś bezrobotny lub bierny zawodowo i masz wykształcenie maksymalnie średnie – ten kurs jest dla ciebie! Centrum Aktywizacji Społecznej zaprasza na szkolenie komputerowe z zakresu „ECDL Base – poziom podstawowy”.

Kurs organizowany jest m.in. dla mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu. Zapisy pod numerem tel. 74 834 25 05.

Projekt pt. "Kompetencje komputerowe szansą na zatrudnienie" realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego nr umowy RPDS.10.03.00-02-0313/16-00.
Kursy są prowadzone od podstaw przez doświadczonych trenerów i obejmują w swym zakresie zdobycie 21 kompetencji w ramach 5 obszarów Digital Competence Framework (obszary: Informacja, Komunikacja, Tworzenie treści, Bezpieczeństwo, Rozwiązywanie problemów).

"ECDL BASE - poziom podstawowy" obejmuje 101 godzin dydaktycznych z obszaru 4 modułów zagadnień tematycznych, z których zdawane są egzaminy. Są to:
ECDL B1 - Podstawy pracy z komputerem - 24 godziny lekcyjne,
ECDL B2 - Podstawy pracy w sieci - 23 godziny lekcyjne,
ECDL B3 - Przetwarzanie tekstów - 24 godziny lekcyjne,
ECDL B4 - Arkusze kalkulacyjne - 30 godzin lekcyjnych.

Certyfikat ECDL BASE, który jest podstawowym certyfikatem umiejętności komputerowych. Aby go uzyskać, należy zdać 4 egzaminy w zakresie wyżej wymienionych modułów. Certyfikat ECDL BASE zaświadcza, że jego posiadacz potwierdził podstawowe kompetencje komputerowe, umożliwiające korzystanie z komputera w dzisiejszym świecie. Jest to podstawowy certyfikat dla pracowników.

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne