Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Spotkanie informacyjne projektu Centrum Telepracy

14-07-2014
Centrum Aktywizacji Społecznej w Dzierżoniowie przeprowadza szkolenia dla telepracowników

Osoby niepełnosprawne, które biorą udział w Projekcie Centrum Telepracy, spotkały się 10 lipca w Centrum Aktywizacji Społecznej z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nabór do projektu jeszcze trwa. Możesz do niego dołączyć.

Projekt ma na celu zwiększenia szans na zatrudnienie na regionalnym rynku pracy 40 osób niepełnosprawnych bez zatrudnienia z obszaru powiatu dzierżoniowskiego. Jego realizatorami są Fundacja Manufaktura Inicjatyw prowadząca dzierżoniowskie Centrum Aktywizacji Społecznej, Fundacja Imago i Reha-expert Grzegorz Żymła.

Uczestnikami projektu są osoby niepełnosprawne, które pozostają nieaktywne zawodowo, są w wieku 15-64 lat, posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (szczególnie stopień umiarkowany i znaczny) i zamieszkują na terenie powiatu dzierżoniowskiego.

W spotkaniu 10 lipca uczestniczyli przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wraz z kierownikiem inspektoratu Adamem Nowakiem na czele, którzy w sposób cierpliwy i wyczerpujący odpowiadali na wszystkie wątpliwości osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie Centrum Telepracy.

Kolejne spotkanie informacyjne odbędzie się w CAS-ie przy ul. Nowowiejskiej 88 już 24 lipca o godzinie 11.30.

Zobacz także:

 • CAS

  Odwiedź CAS i zostań telepracownikiem

  Jesteś osobą niepełnosprawną? Nie masz pracy? Masz od 15 do 64 lat? Weź udział w projekcie „Centrum telepracy”. Rekrutacja trwa. Kolejne spotkanie w Centrum Aktywizacji Społecznej...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniów: CAS

  Rekrutacja do projektu „Centrum Telepracy” trwa

  Jesteś osobą niepełnosprawną? Nie masz pracy? Masz od 15 do 64 lat? Weź udział w projekcie „Centrum telepracy”. Rekrutacja trwa. Uczestnicy mogą liczyć na szkolenia, doradztwo...

  Czytaj dalej

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky17°C

JutroFair19°C