Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Sposób na wakacje - zajęcia z animatorami sportu

24-07-2015

W dzierżoniowskich szkołach dzieci i młodzież mogą korzystać w wakacje z zajęć z animatorem sportu na boiskach lub w sali gimnastycznej. Są one bezpłatne. Jeśli Twoje dziecko się nudzi, a lubi ruch, to może być ciekawa alternatywa spędzania wolnego wakacyjnego czasu.

Szczegółowe harmonogramy zajęć są wywieszone w szkołach. Zajęcia organizowane dla dzieci  uwzględniają ćwiczenia ogólnorozwojowe, gry i zabawy sportowe z elementami piłki nożnej.

W Szkole Podstawowej nr 3 zajęcia z animatorem sportu odbywają się od 8 lipca do 31 sierpnia, w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi od 14 lipca do 6 sierpnia oraz od 12 do 31 sierpnia. W Szkole Podstawowej nr 9 potrwają do 28 sierpnia.

Także młodzież z Gimnazjum nr 1 i w Zespołu Szkół nr 3 może liczyć na sportowe rozrywki na boiskach Orlik, które funkcjonują przy szkołach.

Z Orlika przy ZG 3 można korzystać do końca lipca w godzinach 9.00-13.00 (w dni robocze) i 16.00-21.00 (w każdy dzień tygodnia), a w terminie 3- 21 sierpnia w godzinach 9.00-13.00 (w dni robocze), od 22 do 31 sierpnia w godzinach 9.00-13.00 (w dni robocze), a popołudniami przez cały sierpień w godzinach 16.00-21.00 (w każdy dzień tygodnia).

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair4°C

JutroPartly cloudy3°C