Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Społeczna odpowiedzialność w biznesie wysokich lotów

07-06-2018
Unison to nie jedyna tego typu firma w naszej okolicy, ale znakomity i najświeższy przykład, przemyślanej oraz dobrze zorganizowanej integracji z lokalną społecznością i pomocy tym, którzy wsparcia potrzebują.

Unison to nie jedyna tego typu firma w naszej okolicy, ale znakomity i najświeższy przykład, przemyślanej oraz dobrze zorganizowanej integracji z lokalną społecznością i pomocy tym, którzy wsparcia potrzebują.

W tym tygodniu pracownicy dzierżoniowskiego Unisona wspomagali Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, mieszczący się przy ul. Nowowiejskiej 74 i 76. Miejsce edukacji i wspierania rozwoju dzieci i młodzieży też potrzebuje wsparcia. Dostrzegła to firma Unison, dla której była to kolejna tego typu akcja.

Załoga firmy w ramach wolontariatu odnowiła część placu zabaw, główny dyrektor oddziału Matthew Dias przekazał czek o wartości 7 tys. zł, a w najbliższych dniach do placówki trafią nowe urządzenia, służące dzieciom i młodzieży.

Unison, który swoją siedzibę ma również przy ul. Nowowiejskiej  jest częścią grupy General Electric. Firma działa w branży lotniczej i produkuje są części do silników samolotowych Boeinga i  Airbusa.

Produkowane przez Unison mają zastosowanie w module TCF (Turbine Center Frame „Centralnej ramy turbiny”), module CDN (Combustor Diffuser Nozzle „Moduł komory spalania”) oraz Manifold Air Tubes (Rurki Kolektorów Powietrza). Materiały używane do produkcji tych komponentów (stopy niklu, tytanu, stal nierdzewna), tolerancje rysunkowe oraz kryteria jakościowe, wymagają dużej precyzji w wykonywaniu tych części, dlatego duży nacisk firma kładzie na dobór maszyn i szkolenie pracowników.

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Widok na dzierżoniowski rynek i ratusz - siedzibę urzedu miasta

  Zmiana godzin pracy urzędu

  Od 2 maja Urząd Miasta w Dzierżoniowie będzie obsługiwał klientów w nowych godzinach.

  Czytaj dalej
 • 26.05 - wybory do Parlamentu Europejskiego - internetowa wyszukiwarka obwodów do głosowania

  26 maja wybierzemy swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Niezależnie od poglądów czy sympatii politycznych udział w wyborach to dar demokracji, z którego nie tyle...

  Czytaj dalej
 • Baner reklamujący budżet obywatelski

  Co wybiorą mieszkańcy w DBO 2019?

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 1...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
6
7
8
9
13
14
16
17
21
22
28
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajLight rain17°C

JutroHeavy rain15°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne