Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Specjalne wsparcie dla dolnośląskich pracodawców

25-01-2016
Skuteczne wspieranie rozwoju przedsiębiorców wymaga dostępu do aktualnej i specjalistycznej wiedzy. Dlatego Dolnośląscy Pracodawcy od stycznia ruszają z nową usługą informacyjno-doradczą dla swoich członków.

Skuteczne wspieranie rozwoju przedsiębiorców wymaga dostępu do aktualnej i specjalistycznej wiedzy. Dlatego Dolnośląscy Pracodawcy od stycznia ruszają z nową usługą informacyjno-doradczą dla swoich członków.

Raz w miesiącu każda firma zrzeszona w Dolnośląskich Pracodawcach  - regionalnym związku pracodawców Konfederacji Lewiatan - będzie otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych instrumentach wsparcia innowacji i przedsiębiorczości, planowanych naborach i konkursach krajowych i regionalnych, w których można w danym czasie uczestniczyć.

IMPULS ROZWOJU to nowe, bezpłatne narzędzie, które ma pomóc firmom w ich rozwoju. Eksperci firmy Human Partner przy wsparciu pracowników biura Związku będą przygotowywać najważniejszy zestaw informacji o możliwościach uzyskania wsparcia publicznego, wskazówki rozwoju organizacji.

 – Chcemy tym samym zapewnić naszym członkom lepszy dostęp do aktualnych i wiarygodnych informacji. Przedsiębiorcom ciężko jest poświęcać czas na częste kontaktowanie się z administracją publiczną odpowiedzialną za tworzenie instrumentów wsparcia przedsiębiorczości. Z reguły chcą mieć sprawdzone informacje na wyciągnięcie ręki. Dzięki naszym działaniom informacyjnym będą mogli szybciej podejmować trafne decyzje biznesowe – tłumaczy Artur Mazurkiewicz, Prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców

IMPULS ROZWOJU będzie adresowany głównie do tych firm MŚP, które poszukują wiedzy o tym, co i jak poprawić w swojej działalności, tak aby wzmocnić swoją pozycję konkurencyjną na rynku (także zagranicznym). Z nowego rozwiązania mogą również korzystać przedsiębiorstwa, które są otwarte na przeprowadzenie zmian, nastawionych na podnoszenie poziomu innowacyjności dzięki środkom unijnym.

Chcesz korzystać z nowego rozwiązania? Wystarczy, że Twja firma zostanie członkiem związku. Więcej informacji o działalności Dolnośląskich Pracodawców.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy6°C

JutroCloudy6°C