Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

”Spadochron” pomoże w zatrudnieniu

26-09-2017
Poszukujesz pracy? Jesteś osobą bezrobotną? A może chcesz się przekwalifikować? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym programie szkoleniowym „Spadochron”, rekomendowanym przez Szkołę Przedsiębiorczości FISE.

Poszukujesz pracy? Jesteś osobą bezrobotną? A może chcesz się przekwalifikować? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym programie szkoleniowym „Spadochron”, rekomendowanym przez Szkołę Przedsiębiorczości FISE.

Uczestnicy kursu otrzymają pomoc w odkryciu możliwości i predyspozycji do wykonywania określonej pracy i wskazówki, jak znaleźć optymalną dla siebie pracę. Zapoznają się z technikami aktywnego szukania pracy i zwiększą swą motywację.

Kurs ma formę wykładów, ćwiczeń indywidualnych i grupowych, dyskusji, burzy mózgów, badań w terenie, symulacji i korzystania z doświadczeń uczestników. Grupę tworzy 10-15 osób.

30-godzinne szkolenie odbędzie się w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ulicy Nowowiejskiej 88 w Dzierżoniowie. Organizatorzy zapewniają materiały oraz catering.

Zapisy pod numerem tel. 74 834 25 05 lub e-mailowo na adres cas.dzierzoniow@gmail.com.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne