Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Seniorzy jadą do Czarnogóry

02-09-2019
Dzierżoniowscy seniorzy chętnie korzystają z wycieczek, turnusów rehabilitacyjnych i wczasowych, także za granicą. Oddział rejonowy PZERiI w Dzierżoniowie ma jeszcze wolne miejsca na wyjazd do sanatorium “Brestagrozdrawica” na Białorusi oraz wczasy w Czarnogórze. pilota/rezydenta i ubezpieczenie. Wymagana zaliczka w wysokości 200 zł do 25 listopada 2019

Dzierżoniowscy seniorzy chętnie korzystają z wycieczek, turnusów rehabilitacyjnych i wczasowych, także za granicą. Oddział rejonowy PZERiI w Dzierżoniowie ma jeszcze wolne miejsca na wyjazd do sanatorium “Brestagrozdrawica” na Białorusi oraz wczasy w Czarnogórze.

Pobyt w białoruskim sanatorium planowany jest w terminie 19-30 kwietnia 2020 r. Cena to 300 zł i 350 euro. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, 5 posiłków dziennie, konsultacja lekarska, 8 dni zabiegowych (6 zabiegów dziennie). Zapisy od 9 września w PZERiI.

Ruszyły też zapisy na na wczasy w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda (pensjonat Palma). Wyjazd planowany jest w terminie 31 maja-11 czerwca 2020 r. Koszt 775 zł i 240 euro. W cenie przejazd autokarem, dwa noclegi tranzytowe i 7 w pensjonacie, 9 śniadań i obiadokolacji oraz opieka pilota/rezydenta i ubezpieczenie. Wymagana zaliczka w wysokości 200 zł do 25 listopada 2019 r.

Szczegóły w siedzibie związku przy ul. Sienkiewicza 13, tel. 74 831 58 97, 664 907 069.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy1°C

JutroLight sleet2°C