Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Remont dachów w PP 1 i 7

30-10-2014

Podopieczni dzierżoniowskich Przedszkoli Publicznych nr 1 i 7 korzystają już z placówek z wyremontowanymi częściami poszycia dachowego. W PP nr1 wartość robót budowlanych wyniosła ponad 41, 5 tys. zł, a w PP nr 7, gdzie zakres prac był większy, ponad 113 tys. zł.

W PP 1 dokonano wymiany blacharskich obróbek gzymsowych, oczyszczono i zabezpieczono elementy kamienne zwieńczające ściany szczytowe. Wymieniono część pokrycia połaci dachu.

W PP nr 7 przedmiot umowy obejmował roboty budowlane polegające na rozebraniu pokrycia dachowego z blachy, rozebraniu rur spustowych, rynien i obróbek blacharskich, ułożeniu dwóch warstw papy termozgrzewalnej, montażu rynien i rur spustowych oraz obróbek blacharskich i wymianie instalacji odgromowej.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy7°C

JutroPartly cloudy9°C