Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Relacja z wrześniowej sesji Rady Miejskiej Dzierżoniowa

26-09-2017
Wrześniowe obrady były m.in. okazja do złożenia gratulacji laureatom ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. O podjętych podczas sesji uchwałach w materiale wideo.

Wrześniowe obrady były m.in. okazja do złożenia gratulacji laureatom ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. O podjętych podczas sesji uchwałach w materiale wideo.

Dzierżoniowscy laureaci konkursu plastycznego ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

 • Martyna Czemerzyńska (Szkoła Podstawowa nr 1)
 • Kacper Pławny (Szkoła Podstawowa nr 3)
 • Mateusz Sopko (Szkoła Podstawowa nr 3)
 • Oliwia Kurasińska (Szkoła Podstawowa nr 5)
 • Kacper Kossakowski (Szkoła Podstawowa nr 5)
 • Natalia Duda (Szkoła Podstawowa nr 9)
 • Weronika Felisiak (Szkoła Podstawowa nr 9)


Głównymi celami w tegorocznej kampanii było wspieranie rozwoju dziecka poprzez eliminowanie cech charakteru, wynikających z nadmiaru opieki lub braku opieki, wpływanie na przyczynę negatywnych zachowań poprzez uświadamianie rodzicom zagrożeń wynikających z nadopiekuńczości i braku opieki oraz wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań, konkursów.

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne