Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Realizacja DBO 2016 - remont kortów

07-03-2017
Ruszyły prace związane z położeniem nowej nawierzchni oraz montażem studzienek i kanałów odpływowych wraz z drenażem na kortach tenisowych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Finansowana przez miasto inwestycja zakończy się w maju. Koszt samych prac budowlanych to ok. 150 tys. zł.

Ruszyły prace związane z położeniem nowej nawierzchni oraz montażem studzienek i kanałów odpływowych wraz z drenażem na kortach tenisowych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Finansowana przez miasto inwestycja zakończy się w maju. Koszt samych prac budowlanych to ok. 150 tys. zł.

Remont kortów to jeden ze zwycięskich projektów w ramach Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego 2016 r. Zdobył w głosowaniu 3 miejsce. Wnioskodawcą projektu był Piotr Skoczek z Dzierżoniowskiego Towarzystwa Tenisowego, które organizuje różne formy rozgrywek i szkoleń tenisowych. Obecnie w Dzierżoniowie jest około 200 osób grających systematycznie w tenisa i o wiele więcej korzystających sporadycznie z kortów. Po remoncie komfort ich użytkowania będzie nieporównywalnie większy.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroCloudy-3°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne