Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Przyjdź na kawę dla przedsiębiorców – spotkanie networkingowe

01-02-2017
Jak budować relacje w biznesie, w jaki sposób styl myślenia wpływa na biznesowe kontakty i podejmowanie decyzji? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy 10 lutego podczas trzeciej już "Kawy dla Przedsiębiorców".

Jak budować relacje w biznesie, w jaki sposób styl myślenia wpływa na biznesowe kontakty i podejmowanie decyzji? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy 10 lutego podczas trzeciej już "Kawy dla Przedsiębiorców".

- W idei networkingu jestem zakochana od dwóch lat. Chcę tym zarazić dzierżoniowskich przedsiębiorców, ponieważ to jeden z najlepszych sposobów na nowe kontakty biznesowe i miejsce wielu inspiracji – mówi Katarzyna Lipska, pomysłodawczyni cyklu spotkań.

- Spotkanie networkingowe pozwoliło mi nie tylko na wymianę kontaktów, ale również dało możliwość wyćwiczenia niezbędnych działań promocyjnych, jak: prezencja, reklamowanie się oraz werbalna i niewerbalna komunikacja – mówi Marta Piotrowska Wake Up Coaching.

Szczegółowych informacji o trzecim już spotkaniu networkingowym w Dzierżoniowie udziela Katarzyna Lipska, tel. 535492764, kontakt.projectbc@gmail.com, www.facebook.com/projectbc.

Zapraszamy w piątek 6 lutego, o godzinie 18.00 do siedziby Funduszu Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego, Dzierżoniów, Rynek 36. Koszt udziału w spotkaniu to 20 zł. Pieniądze przeznaczone są na potrzeby organizacyjne.  

Zobacz dedykowany wydarzeniu fanapage na Facebooku

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky15°C

JutroClear sky17°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne