Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Przyjdź na kawę dla przedsiębiorców – spotkanie networkingowe

01-02-2017
Jak budować relacje w biznesie, w jaki sposób styl myślenia wpływa na biznesowe kontakty i podejmowanie decyzji? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy 10 lutego podczas trzeciej już "Kawy dla Przedsiębiorców".

Jak budować relacje w biznesie, w jaki sposób styl myślenia wpływa na biznesowe kontakty i podejmowanie decyzji? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy 10 lutego podczas trzeciej już "Kawy dla Przedsiębiorców".

- W idei networkingu jestem zakochana od dwóch lat. Chcę tym zarazić dzierżoniowskich przedsiębiorców, ponieważ to jeden z najlepszych sposobów na nowe kontakty biznesowe i miejsce wielu inspiracji – mówi Katarzyna Lipska, pomysłodawczyni cyklu spotkań.

- Spotkanie networkingowe pozwoliło mi nie tylko na wymianę kontaktów, ale również dało możliwość wyćwiczenia niezbędnych działań promocyjnych, jak: prezencja, reklamowanie się oraz werbalna i niewerbalna komunikacja – mówi Marta Piotrowska Wake Up Coaching.

Szczegółowych informacji o trzecim już spotkaniu networkingowym w Dzierżoniowie udziela Katarzyna Lipska, tel. 535492764, kontakt.projectbc@gmail.com, www.facebook.com/projectbc.

Zapraszamy w piątek 6 lutego, o godzinie 18.00 do siedziby Funduszu Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego, Dzierżoniów, Rynek 36. Koszt udziału w spotkaniu to 20 zł. Pieniądze przeznaczone są na potrzeby organizacyjne.  

Zobacz dedykowany wydarzeniu fanapage na Facebooku

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
7
9
12
13
20
21
22
23
25
26
27
28

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair5°C

JutroCloudy12°C