Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Przygotuj się do ważnych zmian w przepisach

22-10-2018
Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatną konferencję inwestycyjną, poświęconą wyborowi najlepszego planu emerytalnego dla pracowników.

Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatną konferencję inwestycyjną, poświęconą wyborowi najlepszego planu emerytalnego dla pracowników.

4 października Sejm RP uchwalił Ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych, co oznacza nowe rozwiązania emerytalne. Jej zapisy dotyczą przedsiębiorcy zatrudniającego przynajmniej jednego pracownika. Reforma rozpocznie się najprawdopodobniej w styczniu przyszłego roku i etapami obejmie wszystkie przedsiębiorstwa. Dlatego już dziś warto zastanowić się nad wybraniem najlepszego rozwiązania dla pracowników i zaczerpnąć wiedzy na ten temat od specjalistów.

Konferencja rozpocznie się 26 października 2018 o godz. 10 w Versant Hotel&SPA w Dzierżoniowie.

Obowiązuje rezerwacja miejsc, której można dokonać telefonicznie pod numerem 535 492 764 (Katarzyna Lipska) lub mailowo pod adresem: lipska.katarzyna@aviva.com.pl.

Organizatorem spotkania jest Aviva Investors TFI

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy7°C

JutroPartly cloudy9°C