Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Przygotuj się do ważnych zmian w przepisach

22-10-2018
Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatną konferencję inwestycyjną, poświęconą wyborowi najlepszego planu emerytalnego dla pracowników.

Zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatną konferencję inwestycyjną, poświęconą wyborowi najlepszego planu emerytalnego dla pracowników.

4 października Sejm RP uchwalił Ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych, co oznacza nowe rozwiązania emerytalne. Jej zapisy dotyczą przedsiębiorcy zatrudniającego przynajmniej jednego pracownika. Reforma rozpocznie się najprawdopodobniej w styczniu przyszłego roku i etapami obejmie wszystkie przedsiębiorstwa. Dlatego już dziś warto zastanowić się nad wybraniem najlepszego rozwiązania dla pracowników i zaczerpnąć wiedzy na ten temat od specjalistów.

Konferencja rozpocznie się 26 października 2018 o godz. 10 w Versant Hotel&SPA w Dzierżoniowie.

Obowiązuje rezerwacja miejsc, której można dokonać telefonicznie pod numerem 535 492 764 (Katarzyna Lipska) lub mailowo pod adresem: lipska.katarzyna@aviva.com.pl.

Organizatorem spotkania jest Aviva Investors TFI

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy21°C

JutroCloudy21°C