Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Prestiżowa sesja zdjęciowa dla "Kobiet pracujących"

22-07-2015

Wykonujesz zawód, w którym jako kobieta wzbudzasz zainteresowanie i podziw? Jesteś gotowa na nowe inspirujące doświadczenia? Zostań modelką w kalendarzu "Kobieta pracująca..." i bądź inspiracją dla innych! Pokażmy, że hasło „Więcej kobiet w zawodach zdominowanych przez mężczyzn” staje się faktem.

W ramach projektu powstanie kalendarz promujący kobiety w zawodach uznawanych jako typowo męskie, np. spawacz, hydraulik, kierowca taksówki itp. Sesja zdjęciowa zostanie wykonana przez profesjonalnego fotografa. Kalendarz na rok 2016 pn. "Kobieta pracująca..." zostanie zaprezentowany w trakcie konferencji we wrześniu 2015, a następnie rozesłany wśród dzierżoniowskich pracodawców.

W podziękowaniu za użyczenie swojego wizerunku na rzecz kampanii w ramach projektu Panie otrzymają fotografie z sesji zdjęciowej, bon do wizażystki i zaproszenie na konferencję pn. "Firma przyjazna kobietom".

Nie tylko sesja
Projekt "Kobieta pracująca..." to jednak nie tylko sesja zdjęciowa, ale przede wszystkim podnoszenie swoich kompetencji zawodowych na szkoleniach. Poprzez udział w indywidualnych spotkaniach z doradcą zawodowym oraz udział w szkoleniu aktywizacyjnym skorzysta z takiej możliwości 14 pań. Niebawem rozpocznie się kurs obsługi wózków widłowych dla uczestniczek.

Szczegółowe informacje nt. projektu można uzyskać w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ul. Nowowiejskiej 88 w Dzierżoniowie, tel. 74 834 25 05.

Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz budżetu miasta.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy4°C

JutroCloudy6°C