Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

Prestiżowa sesja zdjęciowa dla "Kobiet pracujących"

22-07-2015

Wykonujesz zawód, w którym jako kobieta wzbudzasz zainteresowanie i podziw? Jesteś gotowa na nowe inspirujące doświadczenia? Zostań modelką w kalendarzu "Kobieta pracująca..." i bądź inspiracją dla innych! Pokażmy, że hasło „Więcej kobiet w zawodach zdominowanych przez mężczyzn” staje się faktem.

W ramach projektu powstanie kalendarz promujący kobiety w zawodach uznawanych jako typowo męskie, np. spawacz, hydraulik, kierowca taksówki itp. Sesja zdjęciowa zostanie wykonana przez profesjonalnego fotografa. Kalendarz na rok 2016 pn. "Kobieta pracująca..." zostanie zaprezentowany w trakcie konferencji we wrześniu 2015, a następnie rozesłany wśród dzierżoniowskich pracodawców.

W podziękowaniu za użyczenie swojego wizerunku na rzecz kampanii w ramach projektu Panie otrzymają fotografie z sesji zdjęciowej, bon do wizażystki i zaproszenie na konferencję pn. "Firma przyjazna kobietom".

Nie tylko sesja
Projekt "Kobieta pracująca..." to jednak nie tylko sesja zdjęciowa, ale przede wszystkim podnoszenie swoich kompetencji zawodowych na szkoleniach. Poprzez udział w indywidualnych spotkaniach z doradcą zawodowym oraz udział w szkoleniu aktywizacyjnym skorzysta z takiej możliwości 14 pań. Niebawem rozpocznie się kurs obsługi wózków widłowych dla uczestniczek.

Szczegółowe informacje nt. projektu można uzyskać w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ul. Nowowiejskiej 88 w Dzierżoniowie, tel. 74 834 25 05.

Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz budżetu miasta.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy22°C

JutroPartly cloudy23°C