Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

#Pozytywnie_nastrojeni_na_lato – konkurs fotograficzny

22-06-2020

Koronawirus pokrzyżował wielu z nas wakacyjne plany.  Ale to nie powód, by się nudzić przez całe wakacje. Przecież to właśnie dzierżoniowskie lato może być najwspanialsze na świecie. Utrwal wakacyjne chwile na pomysłowej fotografii i wygraj nagrody. Niech te letnie dni będą kreatywne i niezapomniane.

Pamiętaj, lato nie jest nudne. Można, a nawet trzeba z niego korzystać. Sposobów jest wiele. W wodzie, w ogrodzie, w parku, na spacerze, na rowerze, z przyjaciółmi lub solo, odpoczywając lub aktywnie… - nieważne, byleby satysfakcjonująco dla każdego z was.

Utrwalcie te sympatyczne chwile na zdjęciach, a my co tydzień przyznamy najbardziej pomysłowej fotografii nagrodę w postaci koszulki “Kocham Dzierżoniów lub “I love Dzierżoniów” (do wyboru biała lub czarna). Nagrodzone fotki poddamy na koniec lata ocenie facebookowiczów. Autor tej, która zdobędzie ich największe poparcie, otrzyma w nagrodę bezprzewodowy głośnik bluetooth.

Jak to zrobić?
1. Zrób pomysłowe wakacyjne zdjęcie ukazujące, jak spędzasz lato w Dzierżoniowie.
2. Wrzuć je na swojego Facebooka, oznaczając nasz fanpage @Dzierżoniów nastraja pozytywnie.
3. Oznacz fotkę #Pozytywnie_nastrojeni_na_lato

I tyle. Konkurs startuje 1 lipca i potrwa do 7 września. W każdy poniedziałek (6, 13, 20 i 27 lipca oraz 3, 10, 17, 24 i 31 sierpnia) będziemy wybierać spośród uczestników zwycięzców tygodnia, a 7 września spośród najlepszych wakacyjnych fotek wybierzemy wraz z internautami tę najsympatyczniejszą, której autora nagrodzimy bezprzewodowym głośnikiem bluetooth firmy Sony.

A więc aparaty w dłoń i do dzieła! Bawcie się dobrze latem w mieście i dzielcie się z innymi swoimi sposobami spędzania lata w Dzierżoniowie.

Regulamin konkursu "#Pozytywnie_nastrojeni_na_lato"

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy18°C

JutroPartly cloudy20°C