Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Poznaj wolontariat, pomagaj innym

13-05-2019

W jakich dziedzinach potrzeba wolontariuszy? Na czym polega wolontariat?Fundacja Manufaktura Inicjatyw oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie zapraszają 20 maja na kolejną edycję wydarzenia pn. „Wolontariat wart poznania”. Będą napoje oraz słodki poczęstunek.

Mile widziani będą wszyscy, bez względu na wiek, wykonywany zawód, czy zainteresowania. Podczas imprezy będzie można dowiedzieć się, jak zostać wolontariuszem.

Będzie także możliwość poznania instytucji i organizacji pozarządowych poszukujących wsparcia wolontariuszy. W akcji organizatorów wesprą harcerze, którzy poprzez swoje wartości, aktywne działanie i stawianie wyzwań wpływają i kształtują charakter.

„Wolontariat wart poznania” odbędzie się 20 maja w godzinach 8.15-11.15 na terenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie, ul. Szkolna 24.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
6
7
8
9
13
14
16
17
21
22
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair7°C

JutroFair4°C