Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Powitanie najmłodszych mieszkańców Dzierżoniowa

28-10-2016

Z ponad 40 rodzinami najmłodszych, nowo narodzonych mieszkańców, spotkał się dziś burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski. Jako że potrzeby najmłodszego pokolenia mieszkańców są bardzo istotne, poinformował o prorodzinnych działaniach miasta i wręczył maluszkom upominki.

Na spotkanie do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury przybyli rodzice i dziadkowie dzieci narodzonych w pierwszej połowie 2016 r. Maluszkom wręczono gadżety promocyjne i bony zakupowe o wartości 100 zł, a ich mamom kwiaty.

Burmistrz Dariusz Kucharski pogratulował rodzicom ich pociech i zapewnił, że dla każdego dziecka w Dzierżoniowie znajdzie się miejsce w żłobku, a potem w przedszkolu i szkole, które zapewnią im edukację na wysokim poziomie i w doskonałych warunkach, tak aby narodziny potomka były nie tylko świętem w rodzinie, ale i całej lokalnej społeczności.

Takie spotkanie z najmłodszymi obywatelami miasta odbyło się już po raz trzeci. Zakończyło się tradycyjnie pamiątkowym zdjęciem.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
19
21
26
28
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy12°C

12°C

JutroClear sky19°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne