Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Potwierdź profil zaufany na Miodobraniu i wygraj MP4

25-08-2015

Wybierasz się na Miodobranie do dzierżoniowskiego Rynku? Przy okazji imprezy potwierdź swój profil zaufany. Urzędnicy pomogą w tym przez dwa weekendowe dni 29 i 30 sierpnia. Posiadacze takiego profilu mogą sprzed ekranów własnych komputerów załatwiać wiele urzędowych spraw. A przy okazji - wygrać odtwarzacz MP4.

Pamiętaj – gdy już będziesz mieć potwierdzony profil zaufany, możesz kontaktować się z urzędami sprzed ekranu komputera. Lista spraw, które można załatwić w ten sposób, będzie się zwiększać z miesiąca na miesiąc.

Profil zaufany, czyli bezpłatna alternatywa dla podpisu elektronicznego, jest jak odręczny podpis – identyfikuje osobę, która go wykorzystuje. Aby móc z niego korzystać, wystarczy na platformie ePUAP wpisać swoje dane osobowe, numer PESEL, adres poczty elektronicznej, wybrany login i hasło. To zajmuje ok. 5 minut. Potem należy odwiedzić z dowodem osobistym punkt potwierdzenia profilu zaufanego w dzierżoniowskim Urzędzie Miasta. Taka wizyta to także ok. 5 min.

A na Miodobraniu będzie to wszystko można zrobić za jednych zamachem, oszczędzając czas. Dodatkowo każdy, kto potwierdzi profil zaufany podczas Jarmarku Pszczelarskiego, otrzyma jakiś gadżet promocyjny miasta. Wśród wszystkich, którzy to zrobią 29 i 30 sierpnia, rozlosujemy zaś nagrodę główną - MP4.

Godziny, w których będzie można założyć i potwierdzić konto na e-pułapie

Sobota - 15.00 -18.00

Niedziela - 13.00 -16.00

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne