Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Potwierdź profil zaufany na Miodobraniu i wygraj MP4

25-08-2015

Wybierasz się na Miodobranie do dzierżoniowskiego Rynku? Przy okazji imprezy potwierdź swój profil zaufany. Urzędnicy pomogą w tym przez dwa weekendowe dni 29 i 30 sierpnia. Posiadacze takiego profilu mogą sprzed ekranów własnych komputerów załatwiać wiele urzędowych spraw. A przy okazji - wygrać odtwarzacz MP4.

Pamiętaj – gdy już będziesz mieć potwierdzony profil zaufany, możesz kontaktować się z urzędami sprzed ekranu komputera. Lista spraw, które można załatwić w ten sposób, będzie się zwiększać z miesiąca na miesiąc.

Profil zaufany, czyli bezpłatna alternatywa dla podpisu elektronicznego, jest jak odręczny podpis – identyfikuje osobę, która go wykorzystuje. Aby móc z niego korzystać, wystarczy na platformie ePUAP wpisać swoje dane osobowe, numer PESEL, adres poczty elektronicznej, wybrany login i hasło. To zajmuje ok. 5 minut. Potem należy odwiedzić z dowodem osobistym punkt potwierdzenia profilu zaufanego w dzierżoniowskim Urzędzie Miasta. Taka wizyta to także ok. 5 min.

A na Miodobraniu będzie to wszystko można zrobić za jednych zamachem, oszczędzając czas. Dodatkowo każdy, kto potwierdzi profil zaufany podczas Jarmarku Pszczelarskiego, otrzyma jakiś gadżet promocyjny miasta. Wśród wszystkich, którzy to zrobią 29 i 30 sierpnia, rozlosujemy zaś nagrodę główną - MP4.

Godziny, w których będzie można założyć i potwierdzić konto na e-pułapie

Sobota - 15.00 -18.00

Niedziela - 13.00 -16.00

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
8
9
10
16
17
18
20
21
22
24
25
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy21°C

JutroCloudy23°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne