Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Potwierdź profil zaufany na Miodobraniu i wygraj MP4

25-08-2015

Wybierasz się na Miodobranie do dzierżoniowskiego Rynku? Przy okazji imprezy potwierdź swój profil zaufany. Urzędnicy pomogą w tym przez dwa weekendowe dni 29 i 30 sierpnia. Posiadacze takiego profilu mogą sprzed ekranów własnych komputerów załatwiać wiele urzędowych spraw. A przy okazji - wygrać odtwarzacz MP4.

Pamiętaj – gdy już będziesz mieć potwierdzony profil zaufany, możesz kontaktować się z urzędami sprzed ekranu komputera. Lista spraw, które można załatwić w ten sposób, będzie się zwiększać z miesiąca na miesiąc.

Profil zaufany, czyli bezpłatna alternatywa dla podpisu elektronicznego, jest jak odręczny podpis – identyfikuje osobę, która go wykorzystuje. Aby móc z niego korzystać, wystarczy na platformie ePUAP wpisać swoje dane osobowe, numer PESEL, adres poczty elektronicznej, wybrany login i hasło. To zajmuje ok. 5 minut. Potem należy odwiedzić z dowodem osobistym punkt potwierdzenia profilu zaufanego w dzierżoniowskim Urzędzie Miasta. Taka wizyta to także ok. 5 min.

A na Miodobraniu będzie to wszystko można zrobić za jednych zamachem, oszczędzając czas. Dodatkowo każdy, kto potwierdzi profil zaufany podczas Jarmarku Pszczelarskiego, otrzyma jakiś gadżet promocyjny miasta. Wśród wszystkich, którzy to zrobią 29 i 30 sierpnia, rozlosujemy zaś nagrodę główną - MP4.

Godziny, w których będzie można założyć i potwierdzić konto na e-pułapie

Sobota - 15.00 -18.00

Niedziela - 13.00 -16.00

Polecane informacje:

 • Które inwestycje zostaną zrealizowane w przyszłym roku i w jaki sposób zmienią one Dzierżoniów i naszą miejską przestrzeń? - Łączna kwota, jaką miasto planuje przeznaczyć na inwestycje to 31,5 mln. zł. Wśród tych najważniejszych są oczywiście zadania związane z budową, rozbudową i remontami dróg. To będzie kolejny rok poprawy infrastruktury drogowej i bezpieczeństwa. Równie pracowity, ale już na pewno nie tak uciążliwy jak obecny – zapewnia burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Które inwestycje zostaną zrealizowane w przyszłym roku i w jaki sposób zmienią one Dzierżoniów i naszą miejską przestrzeń? - Łączna kwota, jaką miasto planuje przeznaczyć...

  Czytaj dalej
 • Domy, kościoły, ogrody pachnące miodem i przyprawami korzennymi. Jest też wieża ciśnień i wiele budynków użyteczności publicznej. A wszystko pokryte lukrowym śniegiem. Dzierżoniów z piernika - w miniaturze oczywiście – można oglądać w Młynie Hilberta.

  Zobacz piernikowy Dzierżoniów!

  Domy, kościoły, ogrody pachnące miodem i przyprawami korzennymi. Jest też wieża ciśnień i wiele budynków użyteczności publicznej. A wszystko pokryte lukrowym śniegiem. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • Ukształtowane, około dwumetrowe drzewa zasadzono w pasie zieleni pomiędzy jezdnią a chodnikiem. Podobnych działań możemy spodziewać się w Dzierżoniowie w 2019 roku i w latach kolejnych.

  Ekologia - 100 drzew wzdłuż Świdnickiej i Piastowskiej

  Ukształtowane, około dwumetrowe drzewa zasadzono w pasie zieleni pomiędzy jezdnią a chodnikiem. Podobnych działań możemy spodziewać się w Dzierżoniowie w 2019 roku i w latach...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowscy radni przyjęli przygotowany przez burmistrza budżet na najbliższe 12 miesięcy. Po stronie dochodów zamyka się on kwotą 142 mln 527 tys. 511 zł. Planowane wydatki to 148 mln 046 tys. 790 zł. Co kryje się za tymi liczbami?

  Finanse Dzierżoniowa w 2019 roku

  Dzierżoniowscy radni przyjęli przygotowany przez burmistrza budżet na najbliższe 12 miesięcy. Po stronie dochodów zamyka się on kwotą 142 mln 527 tys. 511 zł. Planowane wydatki...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-8°C

JutroFair-4°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne