Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Postępy prac na drogach

27-07-2015

Co nowego na placach budowy dzierżoniowskich remontowanych dróg? Systematycznie posuwają się do przodu. Sprawdź, jak postępują prace na poszczególnych ulicach i obejrzyj zdjęcia z inwestycji.

ul. Piłsudskiego
Na odcinku od ul. Wrocławskiej do Bielawskiej trwa układanie konstrukcji drogi i chodników oraz instalacja oświetlenia. Na odcinku od ul. Szarych Szeregów do Rzeźniczej układane są chodniki.

ul. Bielawska
Trwają prace na lewym pasie jezdni ul. Bielawskiej (jadąc w kierunku Wrocławia) od skrzyżowania z ul. Ząbkowicką do ronda Żołnierzy Wyklętych. Ruch na tym odcinku w obu kierunkach odbywa się prawą jezdnią ul. Bielawskiej. Realizowana jest podbudowa jezdni oraz chodniki.

ul. Batalionów Chłopskich
Na odcinku od skrzyżowania z ul. Andersa do Ronda Czeskiego od 23 lipca jeździmy prawą jezdnią ul. Batalionów Chłopskich. Rozpoczęto roboty przygotowawcze i rozbiórkowe. W następnej kolejności robione będą chodniki.

Obejrzyj galerię zdjęc na naszym fanpage'u na Facebooku

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair4°C

JutroPartly cloudy3°C