Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Postępy prac na drogach

27-07-2015

Co nowego na placach budowy dzierżoniowskich remontowanych dróg? Systematycznie posuwają się do przodu. Sprawdź, jak postępują prace na poszczególnych ulicach i obejrzyj zdjęcia z inwestycji.

ul. Piłsudskiego
Na odcinku od ul. Wrocławskiej do Bielawskiej trwa układanie konstrukcji drogi i chodników oraz instalacja oświetlenia. Na odcinku od ul. Szarych Szeregów do Rzeźniczej układane są chodniki.

ul. Bielawska
Trwają prace na lewym pasie jezdni ul. Bielawskiej (jadąc w kierunku Wrocławia) od skrzyżowania z ul. Ząbkowicką do ronda Żołnierzy Wyklętych. Ruch na tym odcinku w obu kierunkach odbywa się prawą jezdnią ul. Bielawskiej. Realizowana jest podbudowa jezdni oraz chodniki.

ul. Batalionów Chłopskich
Na odcinku od skrzyżowania z ul. Andersa do Ronda Czeskiego od 23 lipca jeździmy prawą jezdnią ul. Batalionów Chłopskich. Rozpoczęto roboty przygotowawcze i rozbiórkowe. W następnej kolejności robione będą chodniki.

Obejrzyj galerię zdjęc na naszym fanpage'u na Facebooku

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky22°C

22°C

JutroPartly cloudy26°C