Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Paulina i Roksana medalistkami MP Juniorek w Sumo

18-09-2017
W mistrzostwach w Pyrzycach 36 zawodników, reprezentujących 28 klubów. Najlepiej z Powiatu Dzierżoniowskiego walczyły Paulina Martyka kat. 70 kg oraz Roksana Łosyk kat. 60 kg, które wywalczyły brązowe krążki. Czwarta na mistrzostwach była Natalia Kołosz.

W mistrzostwach w Pyrzycach 36 zawodników, reprezentujących 28 klubów. Najlepiej z Powiatu Dzierżoniowskiego walczyły Paulina Martyka kat. 70 kg oraz Roksana Łosyk kat. 60 kg, które wywalczyły brązowe krążki. Czwarta na mistrzostwach była Natalia Kołosz.

Wśród chłopców rywalizował Kamil Kopytko, który uplasował się na siedemnastym miejscu.

- Jestem zadowolony ze startu naszych zawodniczek, znowu wracamy z zawodów rangi Mistrzostw Polski z medalami. Teraz czas na chwilę odpoczynku i przygotowania do październikowych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetek w Sumo oraz Jesiennego Pucharu Polski Kadetek i Juniorek w Siedlcach  – zapowiada trener zapaśników Norbert Warchoł.
Wielkie podziękowanie dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna za wsparcie młodych sportowców.

Klub zaprasza dzieci na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Młodzież oraz dorosłych do uprawiania takich dyscyplin jak zapasy, brazylijskie jiu jitsu, MMA oraz sumo.

Więcej informacji pod numerami telefonów: 693 981 359, 667 675 626.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

-4°C

JutroClear sky-3°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne