Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

Ostania okazja do zamiany mieszkań

26-04-2017
Zastanawiasz się nad zamianą lokalu komunalnego na mieszkanie w nowym budynku powstającym przy ul. Zachodniej? Czasu na decyzje jest coraz mniej. Oferta miasta skierowana jest głównie do osób starszych i samotnych. Dlaczego warto to rozważyć?

Zastanawiasz się nad zamianą lokalu komunalnego na mieszkanie w nowym budynku powstającym przy ul. Zachodniej? Czasu na decyzje jest coraz mniej. Oferta miasta skierowana jest głównie do osób starszych i samotnych. Dlaczego warto to rozważyć?

Nowy, parterowy, budynek komunalny zaprojektowano z myślą o osobach starszych. Składa się on z 22 lokali o średniej powierzchni 23,4 m2 (pokój, pomieszczenie kuchenne, łazienka) oraz jeden lokal o powierzchni 38,5 m2 (2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka). Lokale wyposażane są we wszystkie instalacje, indywidualne ogrzewanie gazowe i kuchenkę. W dniu podpisywania umowy miesięczny czynsz będzie wynosił nie więcej niż 6,13 zł/m2.

Ze szkicem lokalu można się zapoznać w pokoju nr 3 Dzierżoniowskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, ul Bielawska 15 oraz w Biurze Obsługi Klienta dzierżoniowskiego urzędu, stanowisko „E”.

Oferty zamiany lokali należy składać w zaklejonych kopertach, z dopiskiem „zamiana” do końca maja, do godziny 15.00 w pokoju nr 3 Dzierżoniowskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, ul Bielawska 15. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 74 646 46 07, 74 645 08 73, 645 08 76.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy24°C

JutroPartly cloudy22°C