Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Ostania okazja do zamiany mieszkań

26-04-2017
Zastanawiasz się nad zamianą lokalu komunalnego na mieszkanie w nowym budynku powstającym przy ul. Zachodniej? Czasu na decyzje jest coraz mniej. Oferta miasta skierowana jest głównie do osób starszych i samotnych. Dlaczego warto to rozważyć?

Zastanawiasz się nad zamianą lokalu komunalnego na mieszkanie w nowym budynku powstającym przy ul. Zachodniej? Czasu na decyzje jest coraz mniej. Oferta miasta skierowana jest głównie do osób starszych i samotnych. Dlaczego warto to rozważyć?

Nowy, parterowy, budynek komunalny zaprojektowano z myślą o osobach starszych. Składa się on z 22 lokali o średniej powierzchni 23,4 m2 (pokój, pomieszczenie kuchenne, łazienka) oraz jeden lokal o powierzchni 38,5 m2 (2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka). Lokale wyposażane są we wszystkie instalacje, indywidualne ogrzewanie gazowe i kuchenkę. W dniu podpisywania umowy miesięczny czynsz będzie wynosił nie więcej niż 6,13 zł/m2.

Ze szkicem lokalu można się zapoznać w pokoju nr 3 Dzierżoniowskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, ul Bielawska 15 oraz w Biurze Obsługi Klienta dzierżoniowskiego urzędu, stanowisko „E”.

Oferty zamiany lokali należy składać w zaklejonych kopertach, z dopiskiem „zamiana” do końca maja, do godziny 15.00 w pokoju nr 3 Dzierżoniowskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, ul Bielawska 15. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 74 646 46 07, 74 645 08 73, 645 08 76.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy6°C

JutroCloudy6°C