Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Odszedł Marek Nowakowski, były burmistrz Dzierżoniowa

15-06-2020
Z wielkim bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Marka Nowakowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Dzierżoniowa w III kadencji w latach 1998 - 1999, Burmistrza Dzierżoniowa w latach 1999-2002 Łącząc się w tych trudnych chwilach z rodziną składamy kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Z wielkim bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Marka Nowakowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Dzierżoniowa w III kadencji w latach 1998 - 1999, Burmistrza Dzierżoniowa w latach 1999-2002. Łącząc się w tych trudnych chwilach z rodziną składamy kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

W imieniu Rady Miejskiej Dzierżoniowa i pracowników samorządowych
przewodniczący rady Andrzej Darakiewicz
burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski

W sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego wyłożona jest księga, do której mieszkańcy mogą wpisywać kondolencje i słowa pożegnania śp. Marka Nowakowskiego, byłego burmistrza i przewodniczącego rady. Można to zrobić do czwartku, do godziny 15.00.

Śp. Marek Nowakowski odszedł od nas 14 czerwca 2020 roku, w wieku 64 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 19 czerwca, o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Dzierżoniowie.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy18°C

JutroPartly cloudy20°C