Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Obejrzyj "Pozory mylą" z Piotrem Ligienzą

31-08-2017
Do października jeszcze sporo czasu, ale DOK już prowadzi sprzedaż biletów na sztukę "Pozory mylą". To komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Zagra w niej pochodzący z Dzierżoniowa aktor Piotr Ligienza. Brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa gwarantowane. Lubisz farsy? To coś dla ciebie.

Do października jeszcze sporo czasu, ale DOK już prowadzi sprzedaż biletów na sztukę "Pozory mylą". To komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Zagra w niej pochodzący z Dzierżoniowa aktor Piotr Ligienza. Brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa gwarantowane. Lubisz farsy? To coś dla ciebie.

"Pozory mylą" to opowieść o pisarzu Shermanie, który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Ponieważ jest nieśmiały, z gatunku histeryków o zaniżonej samoocenie, prosi, aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt. Niestety, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak, jak zaplanowano. Sprawy się komplikują przez - rzecz jasna – kobiety. Kolejne postacie powodują zabawne sytuacje i zwroty akcji.

To komedia o współczesnym zjawisku, nie tylko w „celebryckim światku”, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest większą gwarancją sukcesu niż dobre recenzje krytyków literatury.

W Dzierżoniowie sztukę tę obejrzymy 20 października o godz. 20.00. Warto się na nią wybrać choćby z tego względu, że na scenie zobaczymy pochodzącego z Dzierżoniowa i tu stawiającego swe pierwsze aktorskie kroki Piotra Ligienzę (znanego m.in. z roli sekretarza w serialu "Ranczo"). Oprócz niego zagrają Robert Koszucki, Anna Smołownik, Anna Iberszer i Olga Bończyk.

Bilety na sztukę w Kinoteatrze "Zbyszek" w cenie 90 zł (parter) i 70 zł (balkon) można nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub przez stronę www.dok.pl w zakładce KUP BILET.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky-8°C

JutroFair-8°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne