Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Nowy start Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19-09-2017
Dzierżoniowskich seniorów zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2017/2018. To doskonała okazja aby poznać plany związane z nauką i odpoczynkiem, organizowanym w ramach działalności DUTW.

Dzierżoniowskich seniorów zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2017/2018. To doskonała okazja aby poznać plany związane z nauką i odpoczynkiem, organizowanym w ramach działalności DUTW.

Szczegóły tegorocznej oferty zostaną przedstawione 4 października, o godz. 16:00 w Willi Bergera, przy ul. Sienkiewicza 15. Podobnie jak w minionych latach program zajęć związanych przygotowano z myślą o potrzebach i możliwościach dzierżoniowskich seniorów.

- Uniwersytet Trzeciego Wieku to wspaniała sprawa dla osób chcących zdobywać i poszerzać swoją wiedzę, umiejętności, być aktywne i wspólnie działać - zaprasza prezes DUTW Romualda Skiba.

Przypominamy, że słuchacze DUTW mogą korzystać m.in. z zajęć jogi, tai-chi, gimnastyki mózgu, gimnastyki rehabilitacyjnej, basenu i kręgli. Cykl tegorocznych wykładów obejmie m.in. tematy związane ze zdrowiem, prawem i historią. Uniwersytet oferuje również możliwość nauki języków, wyjazdy do teatru, opery.

Szczegółowe informacje o działalności Dzierżoniowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dostępne są w jego siedzibie – os. Błekitne 27 (dyżury: środy 12:15-14:15 i czwartki 9:15-11:15), tel. 733 529 724, e-mail: dutw@o2.pl oraz na fanpagu na Facebooku

Działalność Dzierżoniowskiego Uniwesytetu Trzeciego Wieku współfinansowana jest przez Dzierżoniów.

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne