Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

26-01-2016
Z wielkim smutkiem, głęboko poruszeni przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Jacka Jabrzyka - wieloletniego pracownika samorządowego, Naczelnika Wydziału Geodezji, Architektury i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, a przede wszystkim dobrego, serdecznego i życzliwego Kolegi.

Z wielkim smutkiem, głęboko poruszeni przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Jacka Jabrzyka - wieloletniego pracownika samorządowego, Naczelnika Wydziału Geodezji, Architektury i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, a przede wszystkim dobrego, serdecznego i życzliwego Kolegi.

Jacku, pozostaniesz w naszych sercach i pamięci …

Żonie, Synowi, Rodzinie oraz przyjaciołom składamy najszczersze wyrazy współczucia.

 

Burmistrz Dzierżoniowa

oraz

koleżanki i koledzy z pracy


W poczuciu ogromnej straty, poruszeni niespodziewaną śmiercią Jacka Jabrzyka. Pracownika samorządowego, Człowieka mądrego, życzliwego i serdecznego, łącząc się w tych trudnych chwilach z Rodziną, Przyjaciółmi i wszystkimi, których dotknęła Jego śmierć składam wyrazy głębokiego współczucia oraz z serca płynące słowa wsparcia i otuchy.

 

W imieniu Radnych

Przewodniczący Rady Miejskiej Dzierżoniowa

Mirosław Piorun

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 30 stycznia, o godzinie 11.00 na Cmentarzu Komunalnym w Dzierżoniowie.

W Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie, w Sali Ślubów (parter), wystawiona jest księga pamiątkowa. Znajomi i przyjaciele mogą się do niej wpisać do środy, w godzinach pracy urzędu.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy22°C

JutroPartly cloudy23°C