Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Natalia Kołosz zdobyła brązowy medal Pucharu Polski Juniorek w zapasach

21-10-2019
W ten weekend w Siedlcach odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach rywalizowało 150 osób z 31 klubów z Polski. MUKLS JUNIOR Dzierzoniów reprezentowała Natalia Kołosz 59 kg (z lewej).

W ten weekend w Siedlcach odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach rywalizowało 150 osób z 31 klubów z Polski.  MUKLS JUNIOR Dzierzoniów reprezentowała Natalia Kołosz 59 kg.

Natalia w zawodach stoczyła 3 pojedynki. Dwa razy wyszła z z nich zwycięsko, raz została pokonana i w efekcie sięgnęła po "brąz".

- Cieszę się, że Natalia wraca na podium wielkiej imprezy. Jej ostatnie sezony przeplatane były kontuzjami. Wierzę, że w przyszłym sezonie nie zjedzie poniżej pewnego poziomu – komentuje Norbert Warchoł, trener Natali.     
    
Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Dzierżoniowie. Podziękowania dla sponsorów – Domino Polska, Rem-sen materace, Edildomus Italia, Festa Sport, Fix Catering Dietetyczny. 

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy7°C

JutroPartly cloudy9°C