Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Modelarze znów powalczą w DBO

26-01-2017

Czy w Dzierżoniowie powstanie profesjonalny tor wyścigowy dla zdalnie sterowanych aut? To nowa inicjatywa w ramach Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. W zamierzeniu pomysłodawcy tor będzie miejscem, gdzie entuzjaści będą mogli sprawdzać sprawność swoich modeli także przy udziale kibiców.

W poprzedniej edycji projekt nie zdobył wystarczającej liczby głosów, aby mógł zostać zrealizowany, ale lider projektu Adam Adamczyk nie poddał się i próbuje po raz drugi.

Lokalizacja toru to plac za Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Pomysłodawca planuje organizację różnego rodzaju imprez, które miałyby ściągnąć do Dzierżoniowa pasjonatów z całej Polski i nie tylko.  Nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na pozytywną weryfikację złożonego wniosku. A zainteresowanym polecamy krótki film z wyczynów kierowców takich właśnie zdalnie sterowanych pojazdów.

Przypominamy również, że wnioski do DBO 2017 można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie jeszcze do 15 lutego 2017.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne