Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

MKS 9 na Mistrzostwach Polski Juniorów

11-07-2014

Jakub Bielski i Kacper Krasiński, podopieczni trenera Andrzeja Wojtala, po raz pierwszy startowali w Mistrzostwa Polski w kategorii 14 lat, reprezentując dzierżoniowski MKS 9 w dniach 4-6 lipca w Dębicy na 50-metrowym basenie. W zawodach wzięło udział 540 zawodników ze 127 klubów.

Jakub Bielski na dystansie 50 m stylem dowolnym (26,40) w finale „A” zajął szóste miejsce, a na dystansie 100 m stylem grzbietowym (1:05,70) uzyskał dziesiąty czas zawodów. Na dystansach 100 m (58,24), 200 m (2:09,72) stylem dowolnym i 50 m (31,23) stylem grzbietowym uplasował się w drugiej i trzeciej dziesiątce, poprawiając swoje rekordy życiowe.

Kacper Krasiński startował na dystansach: 50 m (34,38), 100 m (1:15,15) i 200 m (2:46,55) stylem klasycznym, co dało mu miejsca w drugiej i trzeciej dziesiątce zawodów, a uzyskane czasy są jego nowymi rekordami życiowymi.

Wyniki dostępne są tutaj.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy6°C

JutroCloudy6°C