Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Mówmy głośno o potrzebach zmian – DBO 2017

10-02-2017
Chcesz coś zmienić w mieście? Zrób to teraz! Dzierżoniowska procedura składania wniosków w ramach budżetu obywatelskiego jest wyjątkowo prosta. Wystarczy zebrać 30 podpisów. Termin składania wniosków mija 15 lutego.

Chcesz coś zmienić w mieście? Zrób to teraz! Dzierżoniowska procedura składania wniosków w ramach budżetu obywatelskiego jest wyjątkowo prosta. Wystarczy zebrać 30 podpisów. Termin składania wniosków mija 15 lutego.

Formularz zgłoszenia zadania dostępny jest na naszej stronie, a na wszelkie pytania odpowiadamy w Referacie Promocji Urzędu Miasta. Pomagamy również wypełniać wnioski.

W ostatnich dniach do Urzędu Miasta wpłynęły kolejne propozycje do DBO 2017. Pierwsza z nich to oświetlenie Cmentarza Komunalnego. Liderka projektu Janina Poborczyk argumentuje swój pomysł zwiększeniem bezpieczeństwa na cmentarzu w godzinach nocnych i możliwością odwiedzania grobów w godzinach wieczornych. Projekt zakłada umieszczenie oświetlenia przy głównych alejach.

Marta Hubisz-Majecka to pomysłodawczyni kolejnego projektu - placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3. Pomysł narodził się, gdyż w okolicy ulicy Szkolnej nie ma placu, gdzie dzieci mogłyby oddać się beztroskiej zabawie. Dodatkowa atrakcja będzie dostępna dla wszystkich.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w projekt Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. To już ostatni weekend na wspólne dyskusje o niezbędnych zmianach. Wypełniajcie formularze, wystarczy tylko 30 podpisów.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky-8°C

JutroFair-8°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne