Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Młodzieżowy Budżet Obywatelski - czekamy na wasze propozycje

20-09-2017
Jeszcze do 29 września można składać swoje propozycje do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Pomysłodawcą może być każdy uczeń klas IV-VII szkół podstawowych oraz uczniowie II i III klas dotychczasowych gimnazjów.

Do 29 września można składać swoje propozycje do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Pomysłodawcą może być każdy uczeń klas IV-VII szkół podstawowych oraz uczniowie II i III klas dotychczasowych gimnazjów.

Młodzieżowa Rada Miejska Dzierżoniowa spotkała się dziś z dzierżoniowską młodzieżą i opowiedziała o przebiegu budżetu partycypacyjnego. Spotkania przeprowadzono we wszystkich dzierżoniowskich szkołach, dla których organem prowadzącym jest miasto Dzierżoniów. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, a przybyli na nie uczniowie mieli sporo pytań. Gdy nie mieli śmiałości zadać ich na forum, podchodzili po spotkaniach i pytali o szczegóły.

Spotkania informacyjne miały na celu przybliżenie młodzieży koncepcji budżetu obywatelskiego i pokazanie, że realizacja własnych pomysłów na to, jak zmieniać miasto na lepsze, wcale nie musi być trudna.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne