Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Lokalni przedsiębiorcy po raz dziewiąty spotkali się na kawie

16-08-2017

- Bardzo cieszy fakt, że każda kolejna Kawa dla Przedsiębiorców mocno zyskuje na popularności. My ze swojej strony robimy wszystko, żeby każdy przedsiębiorca z naszych spotkań wyniósł jak najwięcej, przede wszystkim nowe wartościowe kontakty biznesowe – mówi Klaudia Mikuła-Namysło, jedna z założycielek Klubu Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej.

IX Kawa dla Przedsiębiorców odbyła się 8 sierpnia. Jej tematem przewodnim była "Pozafinansowa motywacja pracowników w mikro- i małym przedsiębiorstwie". Po raz kolejny przedsiębiorcy mogli przekonać się, jak atrakcyjnym i skutecznym narzędziem jest networking, który pozwala nie tylko na wymianę wizytówek, ale przede wszystkim na nawiązanie nowych wartościowych relacji.

- Już tydzień przed spotkaniem mieliśmy zarezerwowaną całą listę uczestników. Natomiast po samej kawie dwóch przedsiębiorców od razu zdecydowało się na zostanie członkiem Klubu PZD. Dla nas jest to bardzo budujące, ponieważ sami przedsiębiorcy dostarczają nam argumentów, że warto działać, warto się spotykać i promować lokalny biznes – podsumowuje Katarzyna Lipska, przewodnicząca Klubu Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej.

X Kawa dla Przedsiębiorców odbędzie się 5 września o godz. 18 w Versant Hotel&SPA. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (tel. 535 492 764 lub lipska.katarzyna@aviva.com.pl). Koszt udziału w spotkaniu to 20 zł, płatne na miejscu.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne