Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Listopadowe muzyczne wspomnienia

31-10-2016
Piosenki artystów, którzy odeszli, zaprezentują 3 listopada wokaliści ze Studia Wokalnego Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Koncert "Ku pamięci" rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej.

Piosenki artystów, którzy odeszli, zaprezentują 3 listopada wokaliści ze Studia Wokalnego Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Koncert "Ku pamięci" rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej.

Na scenie wystąpią: Emila Palimonka, Magdalena Sozańska, Mariusz Rżosiński, Martyna Abram, Alicja Gajda, Emilia Lubczyńska, Basia Jamroziak, Adrian Kroczak, Wiktoria Macherzyńska, Agata Kołtun, Julia Wolak, Julia Lisiewicz, Ania Żaba, Patrycja Tronina, Ludwika Kucharska, Małgosia Komsza, Hania Komsza, Ola Jakubowska, Ada Jakubowska, Oliwia Kurasińska, Milena Bajsarowicz, Julia Janusz, Julia Portasiak, Maja Kurek, Nika Piróg, Zuzanna Złotnicka, Marta Wierzbicka, Martyna Gawrońska oraz instruktorka Paulina Lenda.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
7
9
12
13
20
21
22
23
25
26
27
28

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair2°C

JutroCloudy12°C