Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Kto zostanie Kobietą Przedsiębiorczą Roku 2015?

27-07-2015

Działasz na rzecz społeczności lokalnej? Masz szczególne osiągnięcia w biznesie i propagujesz przedsiębiorcze postawy? A może wspierasz kulturę, podejmujesz różne inicjatywy, dbasz o dobry wizerunek miasta? A może znasz kogoś takiego? Zapraszamy do udziału w konkursie "Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015" w ramach III Forum Kobiet Przedsiębiorczych. Na kandydatki czekamy do 9 listopada.

O tytuł „Kobiety Przedsiębiorczej Roku 2015” mogą ubiegać się kobiety aktywnie działające na terenie Dzierżoniowa. Zgłoszeń mogą dokonywać osoby fizyczne (można zgłosić własną kandydaturę), przedsiębiorstwa, placówki oświatowe, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i inne z terenu miasta Dzierżoniowa.

Formularze zgłoszenia można składać drogą mailową na adres: dminkina@um.dzierzoniow.pl (przygotowany i podpisany formularz należy zeskanować), za pośrednictwem faksu pod numer 74 645 08 01 lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, stanowisko A – Informacja.

Na kopercie należy dopisać: ”Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015 – formularz zgłoszenia”.

W przypadku zgłoszenia kandydatury przez osoby trzecie, wymagana jest zgoda kandydatki na udział w konkursie. Nagrodą dla laureatki jest statuetka „Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015” oraz przyznanie tytułu „Kobiety Przedsiębiorczej Roku 2015”.

Tytuł „Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015” przyznawany jest przez 5-osobową Kapitułę Konkursu. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas III Forum Kobiet Przedsiębiorczych 20 listopada w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.Regulamin konkursu

Polecane informacje:

 • Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych. Jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie pojawi się informacja o tym, jakie zadania inwestycyjne miasto zaplanowało na ten rok.

  Zmieniło się - inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych....

  Czytaj dalej
 • 115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”. Forma konkursu jest jedyną, w której zgodnie z przepisami miasto może wspierać prace realizowane przez wspólnoty mieszkaniowe.

  Estetyka - tak wspólnoty wpływają na wizerunek miasta

  115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”....

  Czytaj dalej
 • Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia jest mieszkańcem Dzierżoniowa, pasjonuje się sportem, zwierzętami i turystyką.

  Nowy komendant Straży Miejskiej Dzierżoniowa

  Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia...

  Czytaj dalej
 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky-2°C

JutroClear sky4°C