Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Kto zostanie Kobietą Przedsiębiorczą Roku 2015?

27-07-2015

Działasz na rzecz społeczności lokalnej? Masz szczególne osiągnięcia w biznesie i propagujesz przedsiębiorcze postawy? A może wspierasz kulturę, podejmujesz różne inicjatywy, dbasz o dobry wizerunek miasta? A może znasz kogoś takiego? Zapraszamy do udziału w konkursie "Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015" w ramach III Forum Kobiet Przedsiębiorczych. Na kandydatki czekamy do 9 listopada.

O tytuł „Kobiety Przedsiębiorczej Roku 2015” mogą ubiegać się kobiety aktywnie działające na terenie Dzierżoniowa. Zgłoszeń mogą dokonywać osoby fizyczne (można zgłosić własną kandydaturę), przedsiębiorstwa, placówki oświatowe, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i inne z terenu miasta Dzierżoniowa.

Formularze zgłoszenia można składać drogą mailową na adres: dminkina@um.dzierzoniow.pl (przygotowany i podpisany formularz należy zeskanować), za pośrednictwem faksu pod numer 74 645 08 01 lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, stanowisko A – Informacja.

Na kopercie należy dopisać: ”Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015 – formularz zgłoszenia”.

W przypadku zgłoszenia kandydatury przez osoby trzecie, wymagana jest zgoda kandydatki na udział w konkursie. Nagrodą dla laureatki jest statuetka „Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015” oraz przyznanie tytułu „Kobiety Przedsiębiorczej Roku 2015”.

Tytuł „Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015” przyznawany jest przez 5-osobową Kapitułę Konkursu. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas III Forum Kobiet Przedsiębiorczych 20 listopada w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury.Regulamin konkursu

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy6°C

JutroFair4°C