Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Komputerowe zniżki dla rodzin 3+

24-07-2015

Do grona partnerów Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny dołączyła kolejna firma – iCOMP.pl. Duże rodziny będą mogły skorzystać w niej ze zniżek nie tylko na sprzęt komputerowy. Cały czas czekamy na przedsiębiorców, którzy chcą się włączyć do programu. A rodziny 3+, które jeszcze nie wyrobiły karty, zapraszamy do Wydziału Infrastruktury Społecznej.

Firma iCOMP Łukasz Jaszczyk i Jarosław Padula Spółka Jawna mieści się przy ul. Diorowskiej 24, tel. tel. 74 831 13 36, www.icomp.pl. Posiadaczom Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny oferuje:
- 10% zniżki przy zakupie artykułów biurowych,
- 10 % zniżki przy zakupie usług serwisowych,
- 5 % zniżki przy zakupie plecaków, tornistrów i zabawek,
- 2% zniżki przy zakupie sprzętu komputerowego.

iCOMP.pl istnieje na polskim rynku IT usług internetowych od 2003 roku. Oprócz sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego zajmuje się obsługą informatyczną firm, oferuje usługi hostingowe, tworzenie stron WWW i aplikacji internetowych. W 2005 r. jako debiutant zdobył Smoka Biznesu w kategorii Handel oraz Smoka Publiczności. Tego drugiego otrzymał także rok później, w 2007 i w 2008 r.

Rodziny wielodzietne mogą korzystać w mieście z wielu bonifikat i zniżek. Mogą się wybrać do kina lub na korty za pół ceny, taniej zrobić prawo jazdy, kupić taniej chleb, okulary, ryby, meble, artykuły papiernicze, ubrania, zabawki, a nawet kursy na prawo jazdy, usługi prawnicze, ubezpieczenia czy fitness. Mniej zapłacą za kredyt mieszkaniowy, mechanikę pojazdową, zajęcia sportowe i rekreacyjne, usługi hydrauliczne, gazowe, sanitarne, za węgiel, usługi fotograficzne, zakup ciast, tortów i lodów.

Pełen katalog ulg i partnerów programu oraz zasady programu i wnioski znajdziesz tutaj

Polecane informacje:

 • Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych. Jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie pojawi się informacja o tym, jakie zadania inwestycyjne miasto zaplanowało na ten rok.

  Zmieniło się - inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych....

  Czytaj dalej
 • 115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”. Forma konkursu jest jedyną, w której zgodnie z przepisami miasto może wspierać prace realizowane przez wspólnoty mieszkaniowe.

  Estetyka - tak wspólnoty wpływają na wizerunek miasta

  115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”....

  Czytaj dalej
 • Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia jest mieszkańcem Dzierżoniowa, pasjonuje się sportem, zwierzętami i turystyką.

  Nowy komendant Straży Miejskiej Dzierżoniowa

  Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia...

  Czytaj dalej
 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky-2°C

JutroClear sky4°C