Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Komputerowe zniżki dla rodzin 3+

24-07-2015

Do grona partnerów Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny dołączyła kolejna firma – iCOMP.pl. Duże rodziny będą mogły skorzystać w niej ze zniżek nie tylko na sprzęt komputerowy. Cały czas czekamy na przedsiębiorców, którzy chcą się włączyć do programu. A rodziny 3+, które jeszcze nie wyrobiły karty, zapraszamy do Wydziału Infrastruktury Społecznej.

Firma iCOMP Łukasz Jaszczyk i Jarosław Padula Spółka Jawna mieści się przy ul. Diorowskiej 24, tel. tel. 74 831 13 36, www.icomp.pl. Posiadaczom Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny oferuje:
- 10% zniżki przy zakupie artykułów biurowych,
- 10 % zniżki przy zakupie usług serwisowych,
- 5 % zniżki przy zakupie plecaków, tornistrów i zabawek,
- 2% zniżki przy zakupie sprzętu komputerowego.

iCOMP.pl istnieje na polskim rynku IT usług internetowych od 2003 roku. Oprócz sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego zajmuje się obsługą informatyczną firm, oferuje usługi hostingowe, tworzenie stron WWW i aplikacji internetowych. W 2005 r. jako debiutant zdobył Smoka Biznesu w kategorii Handel oraz Smoka Publiczności. Tego drugiego otrzymał także rok później, w 2007 i w 2008 r.

Rodziny wielodzietne mogą korzystać w mieście z wielu bonifikat i zniżek. Mogą się wybrać do kina lub na korty za pół ceny, taniej zrobić prawo jazdy, kupić taniej chleb, okulary, ryby, meble, artykuły papiernicze, ubrania, zabawki, a nawet kursy na prawo jazdy, usługi prawnicze, ubezpieczenia czy fitness. Mniej zapłacą za kredyt mieszkaniowy, mechanikę pojazdową, zajęcia sportowe i rekreacyjne, usługi hydrauliczne, gazowe, sanitarne, za węgiel, usługi fotograficzne, zakup ciast, tortów i lodów.

Pełen katalog ulg i partnerów programu oraz zasady programu i wnioski znajdziesz tutaj

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy6°C

JutroCloudy6°C