Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Komputerowe zniżki dla rodzin 3+

24-07-2015

Do grona partnerów Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny dołączyła kolejna firma – iCOMP.pl. Duże rodziny będą mogły skorzystać w niej ze zniżek nie tylko na sprzęt komputerowy. Cały czas czekamy na przedsiębiorców, którzy chcą się włączyć do programu. A rodziny 3+, które jeszcze nie wyrobiły karty, zapraszamy do Wydziału Infrastruktury Społecznej.

Firma iCOMP Łukasz Jaszczyk i Jarosław Padula Spółka Jawna mieści się przy ul. Diorowskiej 24, tel. tel. 74 831 13 36, www.icomp.pl. Posiadaczom Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny oferuje:
- 10% zniżki przy zakupie artykułów biurowych,
- 10 % zniżki przy zakupie usług serwisowych,
- 5 % zniżki przy zakupie plecaków, tornistrów i zabawek,
- 2% zniżki przy zakupie sprzętu komputerowego.

iCOMP.pl istnieje na polskim rynku IT usług internetowych od 2003 roku. Oprócz sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego zajmuje się obsługą informatyczną firm, oferuje usługi hostingowe, tworzenie stron WWW i aplikacji internetowych. W 2005 r. jako debiutant zdobył Smoka Biznesu w kategorii Handel oraz Smoka Publiczności. Tego drugiego otrzymał także rok później, w 2007 i w 2008 r.

Rodziny wielodzietne mogą korzystać w mieście z wielu bonifikat i zniżek. Mogą się wybrać do kina lub na korty za pół ceny, taniej zrobić prawo jazdy, kupić taniej chleb, okulary, ryby, meble, artykuły papiernicze, ubrania, zabawki, a nawet kursy na prawo jazdy, usługi prawnicze, ubezpieczenia czy fitness. Mniej zapłacą za kredyt mieszkaniowy, mechanikę pojazdową, zajęcia sportowe i rekreacyjne, usługi hydrauliczne, gazowe, sanitarne, za węgiel, usługi fotograficzne, zakup ciast, tortów i lodów.

Pełen katalog ulg i partnerów programu oraz zasady programu i wnioski znajdziesz tutaj

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajLight rain15°C

JutroClear sky18°C