Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Jesienne wyścigi Ligi BMX – MTB

19-09-2017
Już w poniedziałek 25 września w Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie zagoszczą rowerzyści ze szkół podstawowych, którzy wezmą udział w pierwszym etapie Centrum TMT Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB. W zależności od kategorii wiekowej uczestnicy będą mieli do pokonania dystans od 300 do 1500 metrów.

Już w poniedziałek 25 września w Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie zagoszczą rowerzyści ze szkół podstawowych, którzy wezmą udział w pierwszym etapie Centrum TMT Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB. W zależności od kategorii wiekowej uczestnicy będą mieli do pokonania dystans od 300 do 1500 metrów.

Na zawody zapraszają burmistrz Dzierżoniowa, starosta powiatu dzierżoniowskiego, wójt gminy Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, LKS ATOM BOXMET Dzierżoniów oraz sponsor tytularny Centrum TMT.

Dziewczynki i chłopcy startować będą w 3 kategoriach wiekowych:
- roczniki 2009 – 2010 i młodsi,
- roczniki 2007 – 2008,
- roczniki 2005 – 2006.

Zapisy w Biurze Zawodów w godzinach 14.30 – 14.55. Starty pierwszej kategorii o godz. 15.00. Zakończenie etapów oraz ceremonie wręczania nagród dla najlepszej piątki w każdej kategorii zaplanowane są na godz. 16.00.

Najlepszych 5 zawodniczek i zawodników z poszczególnych etapów zakwalifikuje się do wyścigu finałowego. W wyścigach etapowych nagrodami są słodycze oraz dyplomy, natomiast w finale najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym za pierwsze miejsca – rowery ufundowane przez sponsora Centrum TMT Dzierżoniów.

Impreza współfinansowana jest z budżetu miasta w ramach Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020, budżetu Starostwa Powiatowego oraz gminy Dzierżoniów.


Harmonogram Ligi:
I ETAP „O Puchar Burmistrza Dzierżoniowa”
25.09 - plac zabaw przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie

II ETAP „O Puchar Starosty Dzierżoniowskiego”
28.09 - plac zabaw przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS.

III ETAP „O Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów”
2.10 - plac zabaw przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie

ETAP FINAŁOWY „O Puchar Centrum TMT Dzierżoniów”
5.10 - plac zabaw przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroCloudy-3°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne