Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Jesienne siatkarki – turniej na OSiR-ze

15-10-2019
W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się 13 października Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się 13 października Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się dwa zespoły: LIDER Dzierżoniów i SALOS Pieszyce. Lepsza okazała się drużyna z Dzierżoniowa, która wygrała 2:0 (25:22, 25:18).
W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, które mierzyły się ze sobą systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie najlepsza okazała się ekipa SKS Świdnica, która zwyciężyła we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsca zajął zespół Revival Dzierżoniów. Natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się SALOS Pieszyce.

Najlepszymi zawodniczkami turnieju zostały wybrane Gosia Byczek (kadetki) oraz Kornelia Krakowiak (juniorki + seniorki).
Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, miasto Dzierżoniów oraz MKS LIDER Dzierżoniów. Sfinansowano ją z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020.


Kadetki

 • Lider Dzierżoniów – SALOS Pieszyce 2:0 (25:22, 25:18)


Juniorki i Seniorki

 • Revival Dzierżoniów – SALOS Pieszyce 2:0 (25:17, 25:11)
 • Revival Dzierżoniów – SKS Świdnica 1:2 (25:22, 20:25, 15:17)
 • Revival Dzierżoniów – LIDER Dzierżoniów 2:0 (25:8, 25:9)
 • SKS Świdnica – LIDER Dzierżoniów 2:1 (17:25, 25:14, 15:8)
 • SKS Świdnica – SALOS Pieszyce 2:0 (25:8, 25:20)
 • SALOS Pieszyce – LIDER Dzierżoniów 2:0 (25:22, 25:23)

Lp.

Drużyna

Mecze

Zwycięstwa

Porażki

Sety

Punkty

1

SKS Świdnica

3

3

0

6:2

7

2

Revival Dzierżoniów

3

2

1

5:2

7

3

SALOS Pieszyce

3

1

2

2:4

3

4

LIDER Dzierżoniów

3

0

3

1:6

1

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky0°C

JutroPartly cloudy3°C