Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

IV Dzierżoniowska Gala Sportu – czas na zgłoszenia

17-12-2018
Paweł Juraszek odnosi światowe triumfy, ale mijający rok był znakomity również dla wielu innych dzierżoniowskich sportowców. Najlepszych zawodników i trenerów oraz ludzi i instytucje rozwijające dzierżoniowski sport poznamy po Nowym Roku, podczas czwartej już Dzierżoniowskiej Gali Sportu.

Paweł Juraszek odnosi światowe triumfy, ale mijający rok był znakomity również dla wielu innych dzierżoniowskich sportowców. Najlepszych zawodników i trenerów oraz ludzi i instytucje rozwijające dzierżoniowski sport poznamy po Nowym Roku, podczas czwartej już Dzierżoniowskiej Gali Sportu.

Wyboru dokona kapituła plebiscytu, złożona z przedstawicieli środowiska sportowego Dzierżoniowa, radnych i pracowników samorządowych. Wiąże się to z nagrodami finansowymi dla sportowców, wśród których najwyższa wynosi 6 tys. zł.

Kandydatem zgłoszonym w plebiscycie może być osoba, która mieszka, trenuje lub jest identyfikowana z Dzierżoniowem. Zgłoszeń mogą dokonywać kandydaci, kluby i organizacje, związki sportowe, a także organizatorzy imprez sportowych. Czekamy na nie do 25 stycznia 2019 r.

Kategorie nagród Dzierżoniowskiej Gali Sportu

Sportowiec Dzierżoniowa 2018;

 • Trener Sportowy Dzierżoniowa 2018;
 • Talent Sportowy 2018;
 • Osiągnięcie Sportowe 2018;
 • Inicjatywa Sportowa 2018;
 • Ambasador Sportu Dzierżoniowskiego 2018;
 • Sponsor Roku 2018;
 • Osobowość Sportowa 2018;
 • Całokształt działalności na rzecz kultury fizycznej i sportu.


Dzierżoniowska Gali Sportu odbędzie się 1 marca 2019 r., w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Szczegóły związane ze zgłaszaniem kandydatów do nagród opisane są szczegółowo w regulaminie plabiscytu.

Formulaże zgłoszeniowe:

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky7°C

7°C

JutroFair17°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne