Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

II etap Centrum TMT Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB

29-09-2017

Sprawdź, jak się skończyła wczorajsza jazda indywidualna na czas w Alei Bajkowych Gwiazd. Na starcie II etapu Centrum TMT Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB stawiło się 37 zawodniczek i zawodników z dzierżoniowskich szkół podstawowych oraz ze szkół z Tuszyna, Bielawy, Pieszyc, Jaźwiny, Gilowa i Prus.

Uczestnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców, mieli do pokonania trasę długości ok. 500 m, która kończyła się podjazdem pod górkę, gdzie usytuowana była meta.

Najlepsze piątki w każdej kategorii otrzymywały dyplomy, słodycze oraz drobne gadżety
z Centrum TMT (bidony, odblaski, smycze).

Kolejny etap – „O Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów” – zaplanowany jest na 2 października (Aleja Bajkowych Gwiazd). Na prośbę rodziców zapisy oraz starty zostały przesunięte o godzinę - zapisy w godzinach 15.30-16.00, start pierwszych kategorii – godz. 16.00.

Najlepszych 5 zawodniczek i zawodników z poszczególnych etapów kwalifikuje się do wyścigu finałowego. W wyścigach etapowych nagrodami są słodycze oraz dyplomy, natomiast w finale najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym za pierwsze miejsca – rowery ufundowane przez sponsora - Centrum TMT Dzierżoniów.

Impreza współfinansowana jest z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020, środków Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz gminy Dzierżoniów. Sponsorem tytularnym jest Centrum TMT Dzierżoniów.

WYNIKI

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2009-2010 I MŁODSZE
I. Aleksandra Mirecka 36,13
II. Amelia Malawska 41,16

CHŁOPCY ROCZNIK 2009-2010 I MŁODSZE
I. Emil Gorlicki 34,78
II. Oliwer Bojnarowicz 37,56
III. Igor Świątek 40,31
IV. Piotr Hartje 43,03
V. Daniel Gorlicki 44,04
VI. Bartosz Paszkowski 45,53
VII. Karol Wagnerowski 45,85
VIII. Błażej Kiejda 52,41

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007-2008
I. Magda Szunert 38,03
II. Wiktoria Kwiatek 40,50
III. Oliwia Pyrak 40,57
IV. Nika Piróg 50,88

CHŁOPCY ROCZNIK 2007-2008
I. Gracjan Zborowski 31,12
II. Bartosz Mucha 31,68
III. Mateusz Kraus 31,91
IV. Antoni Break-Kempczyński 32,41
V. Piotr Stawicki 33,00
VI. Michał Marel 33,75
VII. Natan Krzyczmonik 33,90
VIII. Filip Bajron 33,97
IX. Szymon Weigelt 34,82
X. Kacper Chwaliński 35,00
XI. Wojciech Madej 37,91
XII. Krystian Szlaga 41,47
XIII. Bartek Kasprzak 53,31

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005-2006
I. Maja Kwiatek 33,40
II. Nikola Adamczyk 34,19
III. Karolina Przęzak 34,50
IV. Natalia Bartosiewicz 34,72
V. Natalia Mucha 36,22
CHŁOPCY ROCZNIK 2007-2008
I. Kacper Łapiński 31,37
II. Wiktor Radziewicz 33,19
III. Mateusz Bartosiewicz 37,28
IV. Maciej Rostkowski 39,06
V. Dawid Czerwonka 39,53

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne