Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Grupy wsparcia dla bliskich osób zależnych

24-06-2020

Opiekujesz się kimś bliskim cierpiącym na chorobę Alzheimera lub inne zespoły otępienne? Czujesz się samotny, zmęczony, bezradny? Zastanawiasz się, jak dobrze opiekować się chorym, jak poradzić sobie z jego trudnymi zachowaniami? Potrzebujesz wsparcia? Przyjdź na spotkanie grupy wsparcia do Środowiskowego Domu Samopomocy w Dzierżoniowie.

Udział w spotkaniach daje nowe możliwości rozwiązywania nawarstwiających się problemów, wsparcie emocjonalne, oferuje wymianę doświadczeń uczestników grupy, pomaga wypracować pewne formy radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i daje poczucie, że nie zostało się z problemem samemu.

Spotkania będą się odbywać w ostatni wtorek miesiąca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dzierżoniowie przy ul. Nowowiejskiej 88a. Na pierwsze zapraszamy 30 czerwca o godz. 15.00. To część programu “Od zależności do samodzielności” w ramach projektu “Wsparcie szyte na miarę – pomoc, integracja, rozwój” dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
11
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy18°C

JutroPartly cloudy20°C