Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Gala Talentów w „piątce” - czym interesują się uczniowie?

28-01-2016
Mówią po japońsku, programują roboty, grają na instrumentach, tańczą i fascynują się różnymi dziedzinami nauki. To tylko kilka przykładów. O tym, z jaka pasją realizują swoje hobby i jak bardzo utalentowani są młodzi mieszkańcy można się było przekonać dziś w podczas trzeciej już Gali Talentów.

Mówią po japońsku, programują roboty, grają na instrumentach, tańczą i fascynują się różnymi dziedzinami nauki. To tylko kilka przykładów. O tym, z jaka pasją realizują swoje hobby i jak bardzo utalentowani są młodzi mieszkańcy, można się było przekonać dziś w podczas trzeciej już Gali Talentów.

- Gratuluję uczniom, rodzicom i Szkole Podstawowej nr 5. Przyznam, że niektóre umiejętności i zamiłowania były zaskakujące i naprawdę imponujące – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

Zobacz fotorelację na fanpage’u burmistrza Dzierżoniowa.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
19
21
26
28
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy12°C

JutroPartly cloudy17°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne