Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzisiejsze ściganie odwołane

25-09-2017
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie informuje, że z powodu złych warunków atmosferycznych zaplanowany na dzisiaj, tj. 25 września, I Etap Centrum TMT Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB zostaje odwołany. Jednocześnie przypominamy, że kolejny etap odbędzie się w najbliższy czwartek 28 września w Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie. Młodzi zawodnicy rywalizować będą w jeździe indywidualnej na czas. Zapisy w Biurze Zawodów w godz. 14.30-14.55, natomiast start pierwszej kategorii o godzinie 15.00.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie informuje, że z powodu złych warunków atmosferycznych zaplanowany na dzisiaj, tj. 25 września, I Etap Centrum TMT Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB zostaje odwołany.

Jednocześnie przypominamy, że kolejny etap odbędzie się w najbliższy czwartek 28 września w Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie. Młodzi zawodnicy rywalizować będą w jeździe indywidualnej na czas. Zapisy w Biurze Zawodów w godz. 14.30-14.55, natomiast start pierwszej kategorii o godzinie 15.00.

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne