Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzierżoniowskie Centrum Wolontariatu zaprasza

04-10-2017

Chcesz coś zrobić dla innych? Masz pomysł, ale brakuje Ci zaplecza i środków do działania? Masz miejsce, fundusze, ale nie znasz nikogo, kto chciałby Ci pomóc? Przyjdź do Dzierżoniowskiego Centrum Wolontariatu przy CAS.

Powstało ono z potrzeby propagowania idei wolontariatu wśród mieszkańców Dzierżoniowa. Centrum proponuje stałe pośrednictwo wolontariatu między wolontariuszami a organizacjami korzystającymi z tej formy wsparcia, a także warsztaty i konsultacje dla opiekunów wolontariuszy i dla samych wolontariuszy, spotkania integracyjne, a także promocję wolontariatu.

Prowadzi bazę wolontariatu, w której gromadzone są dane o wolontariuszach, by sprawnie pośredniczyć między nimi a instytucjami i organizacjami, które potrzebują wsparcia wolontariuszy i są w stanie wykorzystać ich preferencje i zasoby.

Zainteresowany? Zapraszamy do współpracy z Dzierżoniowskim Centrum Wolontariatu przy CAS - Dzierżoniów, ul. Nowowiejska 88, tel. 74 834 25 05, e-mail: cas.oik.jpietrzak@gmail.com

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne