Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzierżoniowski Klub Bokserski najlepszy na Dolnym Śląsku

04-03-2019
11 medali przywieźli dzierżoniowscy bokserzy z Mistrzostw Dolnego Sląska Kadetów. Podopieczni Piotra Wilczewskiego i Sambora Protaziuka wywalczyli tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie, byli tez najlepsi drużynowo.

11 medali przywieźli dzierżoniowscy bokserzy z Mistrzostw Dolnego Sląska. Podopieczni Piotra Wilczewskiego i Sambora Protaziuka wywalczyli tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie, byli też najlepsi drużynowo.

Po złote Medale Mistrzostw Dolnego Śląska w boksie sięgnęli: Kamil Benarek, Konrad Szlachta, Paweł Kacprowicz, Oskar Jędrysiak, Wiktor Bojnarowicz i Bartosz Zalewski. Wicemistrzami zostali Kacper Kasprzyk i Omar Moutouk.

Dorian Szlachcić, Kamil Hordziej i Cezary Chryczyk wywalczyli brązowe medale.

Naszych zawodników do tych mistrzostw przygotowywał Piotr Wilczewski i Sambor Protaziuk.

Dzierżoniowski Klub Bokserski

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky7°C

JutroPartly cloudy9°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne