Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzierżoniowscy strażacy pobiegną „O Złotą Barć”

19-09-2017
Sztafetę charytatywną Pozytywnie Zabiegani najszybciej przebiegli zawodnicy klubu MKS9, ale to nie oni będą reprezentować Dzierżoniów w Kluczborku. Zaplanowane wcześniej zobowiązania nie pozwolą im na udział w biegu u naszego partnera.

Sztafetę charytatywną Pozytywnie Zabiegani najszybciej przebiegli zawodnicy klubu MKS9, ale to nie oni będą reprezentować Dzierżoniów w Kluczborku. Zaplanowane wcześniej zobowiązania nie pozwolą im na udział w biegu u naszego partnera.

Drużyna MKS 9 Dzierżoniów przekazała główną nagrodę drużynie Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie, która jako druga dobiegła do mety. „Zrobimy wszystko, aby godnie ich zastąpić i reprezentować nasze miasto w tej imprezie sportowej” - piszą na swojej stronie internetowej dzierżoniowscy strażacy.

5. Kluczborski Bieg Przełajowy „O Złotą Barć” odbędzie się 24 września 2017r. Impreza odbywa się w ramach 10-lecia partnerstwa pomiędzy naszymi miastami. Drużyna z Dzierżoniowa pobiegnie na dystansie 5 km. Udział w biegu był nagrodą główną w charytatywnym biegu sztafetowym „Pozytywnie Zabiegani”, który odbył się 2 września 2017r. Było to pierwsze takie wydarzenie w Dzierżoniowie i z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo.

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne