Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzierżoniowscy strażacy pobiegli „O Złotą Barć”

26-09-2017
203 biegaczy ukończyło V Kluczborski Bieg Przełajowy „O Złotą Barć” w niedzielę 24 września. Po raz trzeci do wyboru były dwa dystanse - na 5 i 10 km. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie wybrali ten krótszy.

203 biegaczy ukończyło V Kluczborski Bieg Przełajowy „O Złotą Barć” w niedzielę 24 września. Po raz trzeci do wyboru były dwa dystanse - na 5 i 10 km. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie wybrali ten krótszy.

Nasze miasto reprezentowali, osiągając całkiem dobre wyniki, Bogdan Najdek - 4 miejsce, Wojciech Iwachów– 7 miejsce, Piotr Wyrostkiewicz– 14 miejsce, Krzysztof Milnerowicz– 6 miejsce i Piotr Sawicki – 18 miejsce. Zawodnicy byli pod wrażeniem organizacji biegu i już zapowiadają, że jeśli nadarzy się okazja, chętnie wezmą w nim udział ponownie.

Oprócz reprezentacji Dzierżoniowa w zawodach uczestniczyło również ponad 100 osób z Kluczborka i wiele spoza niego (m.in. z Praszki, Gorzowa Śląskiego, Wielunia, Namysłowa, Wrocławia, Opola, Olesna, Kędzierzyna Koźla). To właśnie przyjezdni zdobyli Złote Barcie.

Zwycięzcą biegu na 10 km został opolanin Michał Zaremba z wynikiem 33:55. Spośród kobiet na dystansie 10 km wygrała Ryguła Anna z Korfantowa osiągając czas 42:32. W biegu na 5 km najlepszym wśród mężczyzn okazał się ponownie Kamil Baron z czasem 16:15, a wśród kobiet tryumfowała Ukrainka Anna Zhmurko  osiągając czas 18:43.

Urząd Miejski w Kluczborku: Galeria

Marcin Szecel: Galeria

Artur Nowak: Galeria

o Kluczborku inaczej: Galeria

Małgorzata Łobos: Galeria

Aleksander Malong: Galeria

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroCloudy-3°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne