Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Drugie miejsce UKS Jedynka na dzierżoniowskim turnieju

15-05-2019

Dzierżoniowskie zawodniczki z rocznika 2007 i młodsze UKS Jedynka Dzierżoniów zajęły 2. miejsce w rozgrywkach Festiwalu Piłki Ręcznej Dziewcząt o zasięgu ogólnopolskim, a Kurasińska Oliwia została najlepszą bramkarką turnieju. Szczypiornistki walczyły o „O puchar gór sowich”.

Główne rozgrywki turniejowe odbyły się 11 I 12 maja w hali OSiR-u. Dodatkowo 13 maja w sali SP nr 3 grały dziewczęta z roczników 2007-2009.

Puchar Gór Sowich zdobyły piłkarki ręczne z Ziębic. Wręczyli go burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski i starosta Grzegorz Kosowski.

Rafał, filmik z doby jest i fotkę załatw od nich
https://doba.pl/ddz/artykul/festiwal-pilki-recznej-dziewczat-o-puchar-gor-sowich-zobacz-wideo-/37622/13

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
8
9
11
18
19
21
22
23
24
25
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky17°C

JutroPartly cloudy14°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne